Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

S01E11: Say Hello To My Little Friend

S01E11: Say Hello To My Little Friend
cz sk
10.5.2012
2 510 000
42 minut

Podivný sen bude způsobí, že Michael ztratí svou schopnost přepínat mezi oběma realitami. Navíc ho znepokojí příchod tajemného muže. Jeho vzpomínky na nehodu začnou krystalizovat a Michael se bude muset začít smiřovat s jednou ze svých ztrát. Mezitím, kapitán Harperová dá najevo, jak velmi ji znepokojuje Michaelovo nejasné chování. Hannah se pokusí navázat spojení s Emmou a její rodinou.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Pro me zatim nejlepsi dil vubec. Zacinam se ale bat konce, aby z toho vseho nakonec nevzesla jenom poradna fantasmagorie.

12.8.2014 | 22:55:08

Filtr seriálů
Reklama