Awake (Procitnutí)
82/100 - 39×

Awake(Procitnutí)

Policejní detektiv Michael Britten (Jason Isaacs) při autonehodě ztratil jednoho ze svých bližních. Kterého ale? Probouzí se střídavě do jedné ze dvou realit. V té červené s manželkou přišli o syna a psycholožka mu pomáhá uvědomit si, že ta druhá realita je jen snem, fantazií. V té zelené se obětí autonehody stala manželka a matka jeho syna a o neskutečnosti druhé reality Michaela přesvědčuje neméně přesvědčivý psycholog. Tyto reality se navíc podivně prolínají v detailech, které mu v konečném důsledku pomáhají v řešení případů.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní

Titulky k finální epizodě hotovy!

Titulky k finální epizodě hotovy!

Je to tady, poslední díl seriálu Awake je přeložen. Děkuji všem překladatelům a korektorům, Pavliiikovi, Nameless1-ovi, ArazieloviBuBBleS2-ovi.

V tomto díle bychom se konečně měli dozvědět celou pravdu o Michaelovi Brittenovi a jeho zvláštních zážitcích. Krásné sledování a dejte vědět, jak se vám rozuzlení líbilo!

0 0
28.5.2012

Zdroj: NBC

Diskuze /15

Peafowl

Titulky jsou velmi kvalitně udělané, díky!!! Ale přiznám se, že mě „rozzuzlení“ trochu zklamalo.

28.5.2012 | 17:45:12
skmato

Chtěl bych poděkovat všem těm, kteří ty titulky překládali. Titulky sou překládané skvěle, ostatně jako vždy od tohohle týmu. :)

28.5.2012 | 20:42:53
palynno78

vďaka za titulky, odvádzate skvelú prácu… …a čo sa týka záveru, tak trochu som očakával, že sa to nejako tak zvrtne =D

28.5.2012 | 21:20:13
FunThomas

wow, perfektný koniec :O ..ďakujem za všetky titulky :)

28.5.2012 | 23:27:20
Gustavo

Konec rozpačitý a to hodně :( sice sem něco takového čekal,ale mohli to udělat trochu líp,než jen brutální skok do doby kde sou všichni spolu :(

28.5.2012 | 23:36:26
ltfatal

Poslední díl ze začátku napínavej jak kšandy, pak trokšu psycho alá David Lynch, mno a to finále… takový nápady po celej seriál a pak přijdou s timhle? Zklamání :(

28.5.2012 | 23:44:19
StepanosVajrauch

Lidi nutno podotknout, že konec je přetočený-což se koneckonců projevilo i v té všelijaké kvalitě posledních pár momentů. Awake na americké publikum zřejmě působil přespříliš depresivně tak tam podobnou kýčovitou final scenu asi museli dát x/

29.5.2012 | 0:01:42
rockstorm

Přijde mi, že to zakončení nějak moc nezvládli…seriál skvělej, ale ten konec? Co to bylo? SPOILER To se mu to jako všechno jenom zdálo nebo jsou mrtví žena i syn a on skočil do reality, kde jsou oba živí? Nějak jsem to nepobrala… Jinak ale taky moc děkuji všem, kteří se seriálu a titulkům tak skvěle věnovali :)

29.5.2012 | 9:53:31
Kamylko

no ved, ako som uz pisal na fore, podla mna ako bolo v bezvedomi/komu po tej nehode, sa snim podvedmie zacalo hrat, mal sen, ake by to bolo keby teraz kvoli tej nehode prisiel o niekoho z rodiny, nechcel si pripustit stratu jak syna, tak zeny, az na koniec v momente, ked si uvedomil a priznal, ze to je sen, tak sa akoby vratil do reality

29.5.2012 | 11:30:02
kokavec

SPOILER! logickejšie vysvetlenie by bolo že to bol celé len sen, no pre mňa menej sklamaniaplné vysvetlenie je, že keď Mikea ten týpek strelil, on pri tom kontajneri umrel… pretože od vtedy sa to celé akosi začalo zvrhávať (nie že by to aj pred tým nebolo dosť divné:D )… no myslím, že ten koniec by sme mali chápať ako nejakú formu afterlife-u… a teda aj definitívneho ukončenia seriálu… lebo kto by chcel pozerať seriál o mŕtvej šťastnej rodine…

29.5.2012 | 11:51:02
V3H1CL3

Nejdříve bych chtěl poděkovat překladatelům za skvělou práci, titulky byly vždy skvělé! :) A teď můj dotaz, nevíte, zda bude seriál ještě pokračovat druhou sérií? Díky za odpověď. :)

29.5.2012 | 18:07:20
Moldervine

Já jsem spokojen, tohle zakončení se mi líbilo.

SPOILER: Podle mě finálová scéna kde vidí ženu i syna je stále sen. Přece se tam objevil v okamžiku kdy stál, což já osobně vylučuji, že by se akorát mohl probrat ze snu :-) Zkrátka obě reality i ta konečná je stále sen či přelud, který si sám vytvořil. A to jaký to mělo účel bych neřešil, to dle mě měli scénaristi nachystané na další řady, takhle to zkrátka museli utnout a je to na naší fantazii ;-)

Supr seriál a naposledy mu vyjadřuji velké DÍK !

29.5.2012 | 19:29:07
Marketka

čím víc o tom přemýšlím, tím víc mi to připomíná Inception. Hlavně ten konec, kdy Leonardo roztočí tu káču a my jenom čekáme, že spadne, že se ukáže, že to je realita… a nedočkáme se. Takže zřejmě i jeho probuzení je jenom do dalšího snu a klidně bych čekala, že stejně tak to bude s Michaelem.

čestný člen redakce
30.5.2012 | 0:05:57
PetrBlade

--SPOILER ALERT– Jj, nakonec se z toho stal mix Lynche, Nolana, Finchera a filmu Hranice života (Stay). Přijde mi, že původní záměr byl, že po tom co vysloví teorii sen ve snu se probudí do jedné z těch realit a pak na to naváže 2. série. Ale tím že to je na amíky moc složitý psychologický seriál se slabou sledovaností to takhle utnuli. Chvíli jsem doufal, že se objevil v prázdném domě, když tam byl takový pořád a klid a měl prostě jenom halušky potom co se dostal z kómatu, ale jak se tam oba objevili došlo mi, že to muselo skončit HappyEndem. Škoda, škoda, poslední díl jsem si fakt užíval (díky za titulky) a mrzí mě, že nebude pokračování v podobným rázu. Doufejme, že se další novinky chytnou na pár sérií a nenastane situace: A) malá sledovanost → 1. série a konec / B) velká sledovanost → nekonečnej seriál. Zdar.

30.5.2012 | 15:56:47
Wensdy

No já si stejně od začátku myslím že po té autonehodě je v komatu nebo má poškozený mozek a obě reality si vymýšlí a jakmile pochopí to že obě jsou jen sen vytvoří si třetí kde všichni žijí stejně jako před nehodou která se tam pravděpodobně ani nestala…

28.10.2012 | 1:00:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama