Baby Daddy
95/100 - 137×

Baby Daddy

Jeden nález před vstupními dveřmi mladému Benovi změní život. Jeho bývalá přítelkyně tam totiž nechá jejich malou holčičku, o kterou se Ben rozhodne postarat se svými přáteli a matkou.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Freeform | 23 minut


Netradiční oslava sté epizody

Netradiční oslava sté epizody

Během natáčení šesté řady seriálu padla i první klapka k jubilejní sté epizodě. Na oslavě se však nezůstalo jen u dortu. Čím si už navždy budou herci a členové štábu Baby Daddy připomínat tuto událost?


5 0
19.3.2017

Uplynulo sotva pár dní, co bylo seriálu Baby Daddy uděleno ocenění People´s Choice awards 2017 v kategorii Nejoblíbenější komedie kabelové televize, a hned měli tvůrci důvod k další oslavě. Začátkem února totiž byla natočena stá epizoda, kterou celý štáb pořádně oslavil. Nechyběl obrovský dort, šampaňské a dokonce ani tetování.

(Foto: Freeform)


S nápadem přišel Jean-Luc Bilodeau (Ben Wheeler): „Bylo to snadné. Miluji tetování. Miluji Baby Daddy. Tak proč to nespojit dohromady?“. Sám ale v té době neměl ani tušení, jak moc se ostatní pro vidinu tetování nadchnou. „Jsme si tu moc blízcí, opravdu jsem na ně chtěla mít alespoň malou část na památku. A teď ji mám,“ říká Melissa Peterman (Bonnie Wheeler). Nejméně se ale držel stranou seriálový hokejista Danny (Derek Theler), pro kterého bylo tetování první zkušeností. „Stál jsem tiše v rohu, poslouchal ostatní, jak se nadšeně baví o tetování a najednou jsem zaslechl: ‚Jdeš do toho s námi, že jo?‘ A já na to, že nevím. Ale nakonec na mne ten tlak po pár týdnech stejně dopadl,“ směje se Derek.

(Foto: Freeform)

A jakou inkoustovou upomínku si nakonec vybrali? Celou šestici hlavních představitelů, včetně pár členů štábu, už navždy zdobí symbol seriálu, který je součástí loga: spínací špendlík.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!