Back in the Game
68/100 - 8×

Back in the Game

Terry je rozvedenou matku syna Dannyho a kdysi byla softballovou hvězdou. Teď se i se synem nastěhuje ke svému otci, se kterým si byli dlouho odcizení. I když se Terry snaží syna ochránit před dětstvím točícím se jen kolem sportu, jako měla sama, Danny se chce stát součástí malé ligy. Jeho nešikovná snaha dostat se do existujícího týmu je ale okolí jen pro smích a to Terry jen tak neskousne. Chtě nechtě se stává trenérem nového týmu na první pohled „sportovně méně nadaných“ dětí.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 30 minut
redaktoři
rex2630


Recenze pilotu [50%]

Recenze pilotu [50%]

Bývalá baseballová hráčka je zpátky ve hře, jak už napovídá název a i plakát tohoto nového sitcomu. A dokud tohle prohlášení udržíme na rovině baseballu, je to nezpochybnitelná pravda. Ovšem pokud si někdo vážně myslí, že se do hry jen tak lehce dostane i tento seriál, musí být trochu blázen. Stejně jako hlavní hrdinové Back in the Game.


0 0
16.9.2013

Když se Terry Gannonová (Maggie Lawson) i se svým malým synem přestěhuje ke svému otci Terrymu (James Caan), kterému všichni přezdívají „The Cannon“, nestane se prakticky nic zajímavého. Syn Danny si musí zvykat na novou školu a potrhlého alkoholika dědečka, jeho matka Terry si zase musí zvykat na staronové prostředí domu, kde vyrůstala se svým despotickým a egoistickým otcem. Celá hlavní zápletka spočívá v tom, že malý Danny se chce dostat do baseballového týmu, ale jediný problém je v tom, že je tak trochu kopyto. A protože takových kopyt se při náboru objeví víc a nikdo je nechce, Terry se rozhodne, že se vrátí zpět do světa baseballu a začne odpadlíky trénovat.

Stejně jako chudá zápletka je i humor ochuzen o svou humornou složku, která – jak už to tak na světě chodí – je pro humor jaksi stěžejní. Když je proto nejvtipnější část celé epizody záběr na malého tančícího homosexuálního chlapce, který si prozpěvuje cosi od Lady Gaga, člověk si říká, že je to trochu smutné. Při sledování Back in the Game se proto rozhodně nedočkáte ničeho originálního a vtipného prakticky taky ne. A pokud bude celá série prostoduchá jako její začátek, pak se skoro můžete vsadit, že na konci tým lůzrů v čele s Terry vyhraje nějakou důležitou soutěž a všem posměváčkům to natřou.


Takže shrnutí na závěr: Jednoduše si nedovedu představit rozumný důvod, proč sledovat bandu nešikovných dětí, které vede trochu ztřeštěná matka a blbě jí do toho kecá její opilý otec. Myslel jsem, že doby šimpanzů hrajících lakros a zlatých retrívrů, kteří pomůžou týmu ze zapadlého městečka vyhrát státní ligu ve volejbale, už jsou za námi. Protože přesně takhle se mi Back in the Game jeví.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!