Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

S03E02: Moon Rises, Raven Seeks

S03E02: Moon Rises, Raven Seeks

Vdova dá svému novému regentovi dárek na uvítanou, který hned vyzkouší na M.K. v podobě “lekce“. Lydia vzpomíná na dobu, kdy jakýsi muž jménem Waldo našel Sunnyho jako malého chlapce, který měl kolem krku přivázaný znak Azry.

cz sk
30.4.2018
1 270 000
43 minut

Základní info:

Scénář: Paco Cabezas
Režie: Matt Lambert
Herci: Daniel Wu (Sunny), Emily Beecham (Vdova), Aramis Knight (M.K.), Orla Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix), Nick Frost (Bajie), Dean-Charles Chapman (Castor), Lochlann Ó Mearáin (válečník 1), Clement Chigaru (stráž Totemistů), Clara Harte (Vera), Elif Knight (MKova matka), …

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Přehlídka dekadence … ale jinak tomu prostě něco chybí.

3.5.2018 | 17:41:42
Blahar

Ta akce a celková výprava jsou fakt parádní, ale dějově se tam už od konce první řady snad nic nestalo, teď to vypadá, že to zase trochu někam směřuje, tak snad to tak fakt je.

3.5.2018 | 17:38:45

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama