Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

S03E14: Curse of the Red Rain

S03E14: Curse of the Red Rain

Válka začíná. Vdova se chystá společně s Lydií, Buřínkáři a Motýlky porazit Pilgrima a zavírá jeho pravou ruku Cressidu. Sunny chce po své sestře, aby probudila jeho dar, ale ona ho zradí, protože nechce, aby díky němu zabil Pilgrima.

cz sk
23.4.2019
650 000
43 minut

Základní info:

Scénář: Miles Millar
Režie: Michael Taylor
Herci: Daniel Wu (Sunny), Emily Beecham (Vdova), Aramis Knight (M.K.), Orla Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix), Nick Frost (Bajie), Lewis Tan (Gaius Chau), Chipo Chung (Mistr), Eugenia Yuan (Kannin), Thom Ashley (Eli), …

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

chcete něco zvorat? přidejte do příběhu těhotenství… jinak docela nezvládnuté scénáristicky protože ten boj jak ho naplánovali byl předem prohraný… eMko asi skončí protože je pořád na nesprávné straně… ta morda si ty schopnosti najednou přičarovala ne? vždyť říkala, že je nemá…?! Sunny pořád bez daru a pořád se plácá Kdovíkde…

30.5.2019 | 18:16:07
RagnarokCzD

A mě se to líbilo … nejvtipnější to bylo asi v tý cele. :D

Ale nějak se začínám ztrácet v těch darech … věštkyně má oči rudý, mistr měla oči zlatý a všichni ostatní je maj černý … a přesto se zdá, že v tom není rozdíl. :D

28.4.2019 | 14:29:27
kingsizeboss

to Blackwolf: ano touto řadou seriál končí poslední díl by měl být 16.(s03e16)

27.4.2019 | 21:26:09
captain

Sunny aspol. jsou na pochodu a zmeškali další slušnou bitvu, i když, je tam několik docela nemilých nelogičností. Jak bylo řečeno. Nakonec místo bitvy spíš potyčka či šarvátka, s překvapivě nemilým koncem, smrt postavy, co je v seriálu od prvního dílu. Hmm… Souhlas, já bych se k té čarodějnici ani k těm temným vůbec nepřibližoval. Mají kuše a slušné, měli je klidně zbaběle oddělat ze zálohy, mě by Pigrima aspol. líto nebylo. Škoda jen M.K. je na špatné straně, bohužel. Příště to bude zřejmě všichni proti všem, to by nahrávalo Pilgrimovi, anebo se musejí všichni ostatní spojit!

25.4.2019 | 13:30:12
ked

Nejhorší díl seriálu.

24.4.2019 | 20:02:54
Blackwolf

Nejedná se pravděpodobně o poslední sérii tohoto seriálu?

24.4.2019 | 13:25:33
azoxid

Pilgrim samozřejmě přežije v epicentru výbuchu bez jedinýho škrábnutí. Cressida samozřejmě umí bojovat i na blízko a Lydiu zabije bez sebemenšího problému. Proč zbývající temné co vlezli do garáže prostě nepostříleli kušema z ochozu ? Všichni už tou dobou museli vědět, že na blízko mají temní převahu..
Mezitím Sunny již tradičně jde někam jako důvěřivá tupá ovce, jen aby zjistil že Bajie měl zase pravdu. A plot twist se Vdovou ? No comment..
No nevím nevím. Vzhledem k tomu, že jsme už na konci seriálu tak bych chtěl dát lepší hodnocení, ale moc to nejde.

23.4.2019 | 11:27:44
Lear

A Suny furt jen chodí odněkud někam… No a ti temní docela neschopní oproti Nix a Castorovi…

23.4.2019 | 10:56:06

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama