Into the Badlands
95/100 - 96×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Emily Beecham se rozpovídala o své roli Vdovy

Emily Beecham se rozpovídala o své roli Vdovy

Emily Beecham, představitelka Vdovy, mluví o své roli nového Regenta, o Pilgrimovi, který je hrozbou její mise, a dalších postavách.

8 0
23.5.2018

Co přimělo Vdovu, aby udělala z Nathaniela Moona Regenta? Co na něm vidí?

Emily Beecham: Moon je skvělý bojovník a je srdnatý. Velmi se zajímá o některé záležitosti a ona si uvědomuje, jak vnímavý je. A to je velmi důležitá vlastnost. Je starostlivý a neústupný. Oba přistupují k věcem velmi odlišně. Vdova je v popředí revoluce, ale nevadí jí zůstat pouze divákem.


Umíš si představit, že by spolu, Vdova a Lydia, spolupracovaly?

E.B.: Lydia už není tak zakřiknutá a nedůtklivá, jako bývala. Stala se otevřenější a mírnější ohledně myšlenky, že bude bojovat, a přijímá také alternativu, že bude zápasit s Vdovou. Ukazuje svou ušlechtilejší stránku k sobě samé a s Vdovou mají díky tomu lepší vztah.

(Foto: AMC)

Jaké to je hrát s Ally Loannides jako se soupeřem a ne jako se spojencem?

E.B.: Je to zábavné. S Ally si to velmi užíváme a věříme si, takže blbneme a jsme drsné. Umožňuje nám to více spolu dovádět na scéně. Je vzrušující pozorovat, jak se vztahy Tildy a Vdovy mění. Tilda má velmi zajímavou dějovou linii. Stává se drsnější a dospělejší v protikladu s dřívějškem, kdy musela jen poslouchat matčiny rozkazy. Tilda v sobě pořád chová lásku k Vdově. Má v sobě stále instinkt, chránit ji v jakékoli situaci. I když bojují proti sobě. Důvěra a láska mezi nimi nezmizela.

Co si myslí Vdova o M.K. a jeho daru – dostane ho zpět? Dá jí to naději, že by mohla dostat zpátky samu sebe?

E.B.: Rozhodně je to pro ni a její souboje velmi ohrožující, protože nikdo nemůže doopravdy bojovat se silou temné čchi, ale vybírá si své zápasy a nepanikaří. Dělá, co může, možná to může zastavit, ale je to určitě velká přítěž vědět, že má M.K. svůj dar zpátky a chce ji zničit. Způsobuje jí to velké potíže, ale zároveň to dokazuje, že dar není stálý a může přijít a zase odejít.

(Foto: AMC)

Vdova se setkává ve čtvrté epizodě tváří v tvář s Pilgrimem. Jak myslíš, že ovlivnil jejich vztah ten velký souboj mezi nimi?

E.B.: Myslím, že to ukazuje, jak chytrý spojenec Vdova je. Je silný člen týmu a dobrá bojovnice. Má velmi dobré instinkty. Myslím, že by to mohlo posílit jejich vztah. Jsem si jistá, že by byla ochotná udělat v některých věcech kompromis a může být spolupracující spojenec.

Jaké to bylo natáčet tuto velkou bojovou scénu s tolika herci?

E.B.: Natáčeli jsme to v odlišných částech, takže jsme byli všichni rozděleni. Natáčela jsem s Babou Ceesaym, který hraje Pilgrima, v ten samý den. Myslím, že to bylo zrovna natáčení jeho první bojové scény, takže byl trochu nervózní, ale potom to byla jeho nejúžasnější scéna. Provedl to tak skvěle, že jsem byla trochu vystrašená! Šla jsem za ním a trénovali jsme tu scénu tak dlouho, aby mě neztrapnil. (Směje se.) Byl vážně dobrý. Je to přirozený talent.

Jakou hrozbu představuje Pilgrim ve Vdovině misi?

E.B.: Je pro Vdovu velký problém. Chce převzít velení a jí to rozčiluje. Ona cítí, že Pilgrim klame své následovníky. Udělá cokoliv, aby je získal. Zneužívá jejich naivity a beznaděje. Vdova nevěří v Azru. Cítí, že je to ztracený sen. On je chytrý a využívá této fantazie, aby manipuloval s lidmi.

Zdroj článku: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama