Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Rozhovor s Shermanem Augustem o jeho roli a nové zbrani

Rozhovor s Shermanem Augustem o jeho roli a nové zbrani

Sherman Augustus alias Nathaniel Moon pohovořil o své roli, trénincích s jednou rukou a vzájemných vztazích, ať už jako Sherman či Moon.

7 0
19.6.2018

Jaká byla tvoje reakce, když jsi zjistil, že se z tebe stal stálý člen?

Sherman Augustus: Četl jsem předloni seznam, kde představovali postavy a já si říkal, že by se mohl Moon vrátit na sedm epizod. Říkal jsem si: „Dobře, sedm epizod znamená, že jsi stálý člen,“ ale nikoho nenapadlo, že epizod bude šestnáct. Když jsem četl scénář, říkal jsem si: „Sakra, tohle je skvěle promyšlená postava.“ Bylo tak snadné se vžít do role. Vždycky jsem si musel charakter postavy pořádně prostudovat, ale v tomto případě jsem se s charakterem ztotožnil, pronikl jsem do něj. Ptal jsem se, kolik mé osobnosti je v Nathanielu Moonovi a, no, nemůžu pobíhat kolem a mlátit lidi. (Směje se.)

Měl jsem příběh o Moonovi, jeho bývalé ženě a dítěti, odkud pochází a další informace. Vždy, když dostaneme scénář, je tam něco nového, co můžeme přidat do minulosti postavy. Zjistil jsem, že to byl Regent, což znamená, že to byl Smrťák. Chtěl utéct od tohoto života a žít svůj vlastní. Ale byl dobrý v tom, co dělal. Byl legendární na bitevním poli.

Moon není jediný, kdo se vrátil do Into the Badlands, ale stal se z něj opět Regent. Jaké to pro něj je, vrátit se do tohoto života, kde se tak moc snaží zapomenout?

S.A.: Myslím, že dává společnosti – nebo tomu, co z ní zbylo – další varování. Nemyslím si, že něco hledá nebo má nějaká očekávání. Jen si vzpomeňte, chtěl zabít Sunnyho. To byl jediný způsob, jak chtěl získat svou čest zpět. Snaží se dostat z celé té věci být v nemilosti. Může vstoupit do boje s Chau kvůli Vdově, být generál, vést Smrťáky do souboje a možná z něj vyjít jako vítěz. Nemyslím si, že to dělá kvůli slávě, ale kvůli cti. I když selže, bude to pro něj stále čest. Myslím, že tohle je jeho motivace, proč dělá všechny ty věci. Je připravený vidět to, co je venku a co Vdova dělá. Vidí, že Vdova to dělá kvůli dobru. Dělá to svým způsobem z dobrého důvodu, ale je to stále ta Vdova. (Směje se) Moon je ale stále skeptický a nevěří místu, odkud pochází. Snaží se přijít na to, zda se jen nepřetvařuje. Sdílí s ní její cíl a pomůže jí ho dosáhnout, ale pamatuje na jejich rozhovor na věži. Řekla mu, že mu pomůže najít muže, který ho zostudil.

(Foto: AMC)

Jak ses už zmínil, Moon chtěl zabít Sunnyho, ale neudělal to. Proč si myslí, že získá zpět svou čest, když zabije Sunnyho?

S.A.: Když Moon vidí Sunnyho bojovat, věděl, že Sunny byl ten, kvůli/díky kterému by mohl mít tisící tetování nebo být dobrý či dostat Moona z jeho studu a trápení. Nechtěl jsem přijít do nové série s tím, že tvrdě půjdu po Sunnym a Bajiem a že moje ruka bude pryč. Když jste pevně odhodlaný udělat něco jako tohle, vyčerpá vás to. Něco, co jsem se naučil při hraní fotbalu, je to, když se soustředíte na úraz nebo nějaký problém, nesoustředíte se na to důležitější. Soustředíte se pouze na bolest. Vztek vás může zaměřit na váš trénink nebo také na to, kam půjdete, abyste dosáhli svého cíle. Takže půjdu na to nejlepší místo, které potřebuji k dosažení cíle.

Moonovi byla ve druhé sérii useknuta ruka. Jaké to pro tebe je natáčet všechny ty neuvěřitelné bojové scény s tímto faktem a s novou zbraní v podobě rukavice?

S.A.: Upřímně, myslel jsem si, že mi dají ruku Darth Vadera, tedy takovou, kterou můžu hýbat s prsty, takže jsem celou dobu trénoval s oběma rukama. Jsem pravák, takže vše dělám pravou rukou. Jednou v noci, dva týdny před ztrátou ruky, jsem dostal e-mail od Daniela Wu, kde psal: „Ty trénuješ s levou rukou, viď?“ (Směje se). Když jsem dostal ten e-mail, věděl jsem, že mi nakopou zadek. Takže rukavice se otáčí a udělá jisté věci, ale prsty nemohou dělat nic. Začal jsem tvrdě trénovat a zjišťoval jsem, co dokážu s levou rukou. Vzal jsem si čas navíc a rukavici domů. Dostal jsem něco mnohem lepšího než ruku. Můžu z ruky vystřelovat šipky! A děláš si srandu? Mám v ní taky nůž? Člověče, je s tím pěkná zábava. Takže jsem v pohodě. Je to trochu nepohodlné, ale v pořádku, můžu přeci vystřelovat šipky!

Jak bys popsal napětí a komplikovaný vztah, který má Moon s Lydiou, teď, když nemůžou oba pracovat pro Vdovu?

S.A.: Orlu Brady mám moc rád, je snadné s ní pracovat. Oba jsme pracovali na projektu zvaném American Odyssey. Moon Lydiu lituje. Před mnoha lety spolu něco měli, ale uprchli, což jí přivedlo ke Quinnovi. Je to jeho první láska. Je to zvláštní narazit na ni po těch letech, a to trochu odvádí pozornost od Sunnyho. Myslím, že se Moon snaží přijít na spoustu věcí, které se staly v jeho okruhu.

Zdroj článku: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama