Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Rozhovory s hlavními hrdiny a (ne)milé rozhodnutí stanice AMC

Rozhovory s hlavními hrdiny a (ne)milé rozhodnutí stanice AMC

Řada fanoušků netrpělivě vyčkává, až odstartuje třetí série. Představitelé hlavních postav se rozpovídali o svých rolích a pocitech ze třetí série, a tím nám prozradili, co můžeme očekávat a na co se můžeme těšit.

6 0
16.4.2018

Sunny se po smrti Veil bude muset postarat o svého syna Henryho. Jak se Sunny zhostí své role otce a jak si poradí s péčí o dítě, když má vedle sebe také Bajieho? O své ‘‘nové‘‘ roli otce se vyjádřil představitel Sunnyho Daniel Wu takto: „Uvidíte jeho agresivní stránku, ale zároveň i tu jemnější, otcovskou – kdy pečuje o svého syna, což je velmi zajímavý paradox. I způsob, kterým bude bojovat, bude jiný, více brutální. Ale dítě bude stále s ním. Po boji, zakrvácený, vezme svého syna a snaží se ho utišit. Dělá to velmi zajímavý dojem, protože v seriálu bude spousta násilí, ale Sunny bude stále v roli pečujícího otce.“

Avšak Bajie se nebude chovat k dítěti moc přívětivě. „Bajie se snaží a postupem času si k němu najde cestu,“ říká představitel Nick Frost o své postavě Bajieho. „Bude tu velké drama a napětí, která se točí kolem dítěte,“ dodal.

(Foto: AMC)

Ve třetí sérii se objeví také nový padouch – Pilgrim. Toho se zhostí britský herec Babou Ceesay, kterého můžeme vidět předně v seriálu Guerrilla. Co je tento Pilgrim zač a jaká je jeho úloha v Into the Badlands?// "Má sílu, jakou jsme ještě v Badlands neviděli. Je velmi odhodlaný. Je to fanatik, a to je ten problém – je to buď velká osobnost, nebo nula,''// vyjádřil se o své roli Babou.

A co říká a novém záporákovi Daniel Wu? „Pilgrim přivede armádu lidí a my nevíme, odkud se vzali a co se chystají udělat. A budeme se s tím nějak snažit vypořádat. Jsou ale úžasní. Přináší toho do seriálu tak moc. Je to skvělé nahrazení padoucha. Je odlišný, ale přesto velmi cool.“

Představitelka Lydie, Orla Brady, je podle své výpovědi ze třetí série nadšená a pochvaluje si ji: „Slíbili mi, že mě tento rok dostanou do bojové scény a svůj slib dodrželi. Není toho moc, je to jen malý moment uprostřed velkého boje. V seriálu proběhne větší bitva a různé věci se budou odehrávat všude možně po místnosti. Pracovala jsem s mistrem Dee Dee a Stephenem Fungem. Bylo to úžasné. Lydia nikdy nebude válečná bojovnice, nemá to v povaze. Bude v tom ale špetka její elegance.“ To však není vše. Část její nové identity bude mít za následek spojenectví mezi Lydiou a Vdovou.

(Foto: AMC)

Ale i mláďata opustí svá hnízda. Tilda najde skupinu, která si říká Iron Rabbits. Je to banda vyvrhelů, lidí různého věku a původu. Nosí oranžové oblečení s maskami. Oproti tomu M.K. chce každý na svou stranu. Ale jeho skutečnou výzvou bude přestat poslouchat rady ostatních týkajících se toho, co má dělat.

(Foto: AMC)

A na závěr zmíněné (ne)milé rozhodnutí. Stanice AMC se už nyní rozhodla, že rozdělí sérii na dvě části, jak to již dříve udělal se seriály Breaking Bad a Mad Men. Celá série tak bude mít dohromady šestnáct epizod. První polovina série se začne vysílat od 22. dubna a ta druhá část až v roce 2019.

Zdroj článku: Den of Geek

Diskuze /6

marcoz

Tomu som nikdy nerozumel. Nebolo by normálnejšie označiť to ako tretiu a štvrtú sériu, keď sa vysielajú s odstupom roka?

17.4.2018 | 7:17:33
gadonking

No a když vymýšlí takové hlouposti tak by to měli raději ukončit než napáchají nevratné škody.

22.4.2018 | 21:20:46
madpavel

Bude někdo dělat titulky? Díky

25.4.2018 | 20:14:28
gadonking

Též netrpělivě vyčkávám…

26.4.2018 | 15:06:16
22Strophe22

pododbne čakám na titulky… Niekto nejaké A?

26.4.2018 | 18:13:19
LuckyClarence

hej hej a to odkial ste vytiahli že druhá polovica bude odvysielaná až v 2019 ? dobrý bullshit :D a hlavne že ste tento článok dali pred dvomi mesiacmi :D

21.6.2018 | 0:32:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama