Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Bale

Bale

Petriho hřebec a kamarád M.Ke.

Sezóny 1
2015 - 2015

Bale byl Petriho hřebec. Když byl M.K. šikanován Ajaxem, Bale za ním zašel a nabídnul mu spojenectví – budou si navzájem hlídat záda. Bale se účastnil nájezdu na Vdovu, když její najatí nomádi vážně zranili Rydera. Aby udělal na svého mistra dojem, snažil se vyslechnout Tildu. Nicméně Tilda se na něj vrhla a ukousla mu ucho. Později Vdova vtrhnula do budovy, aby Tildu osvobodila. Sunny s ní bojuje a přikáže M.Kovi a Baleovi, aby se drželi dál. Bale byl ale stále na Tildu nahněvaný a vytáhl jí navzdory protestům M.K ven. M.Ke zamkl do cely a mezitím Tildu mlátil. M.K. se o ni začal bát a sám se řízl, aby se aktivovala jeho síla. Vyhodil dveře cely do povětří a spolu s tím zabil i Balea. Sunny poté dal Baleovu hlavu Říčnímu králi a snažil ho vydávat za M.Ke.

(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama