Into the Badlands
95/100 - 96×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Cyan

Cyan

Vysoce postavený opat, který měl za úkol přinést ty obdařené Darem do Monasterie.

Sezóny 2
2015 - 2017

Cyan byl vysoce postavený a silný opat z Monasterie. Kdykoliv byl nalezen nový Temný, Cyan dostal za úkol ho přivést do Monasterie. Cyan sám má Dar a je jeden z mála, kteří ho ovládají a k aktivaci se nemusí zranit.

Poprvé byl viděn, když se opati dozvěděli o M.K.ovi. Dostal za úkol ho přivést do Monasterie. Spolu s dvěma kolegy vyrazili. Narazili na M.K. zrovna když měl Dar aktivovaný a nedokázal ho ovládat. Cyan pomocí několika úderů M.Ke poslal do bezvědomí. Sunny jim nedovolil M.K. odvést, ale poté co si všichni tři aktivovali Dar, neměl šanci.


M.Ke donesli k Mistrovi. Později dostal za úkol přinést zpět Tatea, který z Monasterie utekl. Poté co o několik dní či týdnů později utekl M.K. s Avou, dostal za úkol přivést i je. Spolu s Ramonou a Durym vyrazili na cestu. M.K. s Avou mezitím narazili na Sunnyho. Po dlouhém boji mezi oběma skupinami a ještě Bajiem, který se k protivníkům přidal, Sunny nakonec Cyana zabil, i když sám utrpěl zranění, na které málem umřel.

(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama