Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Gaius Chau

Gaius Chau

Bratr Juliet Chau, který byl dlouhou dobu zavřený ve vězení. Po neúspěšném útoku na Pilgrima se přidal k Vdově.

Sezóny 1
2018 - 2019

Gaius Chau byl bratr Juliet Chau, který seděl ve vězení za osvobození otroků. Trestu smrti se vyhnul jen díky matčině přání.

Baronka Chau, poté co ji začne ohrožovat Pilgrim, za ním přijde a chce mu dát úkol. On ale odmítne, takže ho baronka nechá zmlátit. Později ho vezme ven z vězení a znovu mu nabídne, aby jí přísahal věrnost. Pokud odmítne, zabije všechny otroky, které chtěl kdysi osvobodit. Gaius zprvu odmítne, ale poté co baronka jednoho z otroků zabije, přísahá.


Gaius s dalšími muži se nepozorovaně dostanou do Pilgrimovy pevnosti. Tam jsou ale objeveni. Gaius po dlouhém boji s Castorem uprchne, protože jsou všichni jeho muži zabiti.

(Gaius byl pravděpodobně nejlepším bojovníkem v Badlands, Foto: AMC)

Uprchne na území Vdovy, která ho tam najde. Gaius se k ní chce přidat. Vdova mu prvně nevěří, ale poté co si připomene, že byl na ni v dětství milý, mu dovolí se k ní přidat. Spolu s Vdovou pak provádějí nájezdy na území baronky Chau. Účastní se i finální souboje posledních dvou baronek, ve kterém jeho sestra přijde o život.

(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama