Into the Badlands
95/100 - 97×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Jacobee

Jacobee

Baron ovládající území zlatých a stříbrných dolů.

Sezóny 1
2015 - 2015

Jacobee byl baron z Badlands, který ovládal Krumpáčové území specializované na těžbu zlata a stříbra. Jacobee se se svojí regentkou Zypher setkali s dalším baronem, Quinnem a jeho regentem Sunny,. Setkání se ale vyhrotí a dojde k boji. Sunny u nich najde motýlí hvězdu a všichni si uvědomí, že to na ně Vdova narafičila. Jacobee stále ale viní Quinna, že si ji znepřátelil.

Později se Jacobee, Zypher, Ryder znovu setkají na cestě s Quinnem a M.K.. Quinn řízne M.K. do zad, čímž se aktivuje jeho síla. M.K. poté hodí Jacobeeho a Zypher na zeď a tím je zabije.


(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama