Into the Badlands Lydia

Lydia

Lydia

Ryderova matka a Quinnova první žena.

Sezóny 3
2015 - 2019

Lydia je Quinnova první žena, která je mu nesmírně loajální, i když ji od sebe odhání. Bez jejich rad by to s baronstvím moc daleko nedotáhl. Má pochybnosti o svém synovi Ryderovi, ač ho miluje, tak moc dobře ví o jeho nedostatcích, co se týče vedení říše. Lydia je žena, která když něco chce, tak si to taky vezme a je schopná kvůli tomu i zabít.

(Foto: AMC)


První série

V první sérii vidíme, že její vztah s Quinnem není moc dobrý a to samé můžeme říct i o vztahu k Ryderovi. Ze žárlivosti otrávila Quinnovu druhou ženu Beatrice a to samé mohla udělat i Jade, kterou taky někdo otrávil. Quinn si ji nechává povolat a nechá ji odvést z Pevnosti. Lydia ač nerada, tak se vrací zpět ke svému otci Penrithovi, protože nemá kam jinam jít. Ten ji k sobě přijme, ale řekne jí, že už nikdy od něj nesmí odejít.

Lydia je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Výborná herečka, ne až tak skvěle napsaná postava. Ale byla fajn.

9.5.2019 | 13:32:42

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás