Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Lydia

Lydia

Ryderova matka a Quinnova první žena.

Sezóny 3
2015 - 2019

Lydia je Quinnova první žena, která je mu nesmírně loajální, i když ji od sebe odhání. Bez jejich rad by to s baronstvím moc daleko nedotáhl. Má pochybnosti o svém synovi Ryderovi, ač ho miluje, tak moc dobře ví o jeho nedostatcích, co se týče vedení říše. Lydia je žena, která když něco chce, tak si to taky vezme a je schopná kvůli tomu i zabít.

(Foto: AMC)

První série

V první sérii vidíme, že její vztah s Quinnem není moc dobrý a to samé můžeme říct i o vztahu k Ryderovi. Ze žárlivosti otrávila Quinnovu druhou ženu Beatrice a to samé mohla udělat i Jade, kterou taky někdo otrávil. Quinn si ji nechává povolat a nechá ji odvést z Pevnosti. Lydia ač nerada, tak se vrací zpět ke svému otci Penrithovi, protože nemá kam jinam jít. Ten ji k sobě přijme, ale řekne jí, že už nikdy od něj nesmí odejít.

Lydia je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Výborná herečka, ne až tak skvěle napsaná postava. Ale byla fajn.

9.5.2019 | 13:32:42

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama