Into the Badlands Lydia

Lydia

Lydia

Ryderova matka a Quinnova první žena.

Sezóny 2
2015 -


Lydia je Quinnova první žena, která je mu nesmírně loajální, i když ji od sebe odhání. Bez jejich rad by to s baronstvím moc daleko nedotáhl. Má pochybnosti o svém synovi Ryderovi, ač ho miluje, tak moc dobře ví o jeho nedostatcích, co se týče vedení říše. Lydia je žena, která když něco chce, tak si to taky vezme a je schopná kvůli tomu i zabít.

(Foto: AMC)


První série

V první sérii vidíme, že její vztah s Quinnem není moc dobrý a to samé můžeme říct i o vztahu k Ryderovi. Ze žárlivosti otrávila Quinnovu druhou ženu Beatrice a to samé mohla udělat i Jade, kterou taky někdo otrávil. Quinn si ji nechává povolat a nechá ji odvést z Pevnosti. Lydia ač nerada, tak se vrací zpět ke svému otci Penrithovi, protože nemá kam jinam jít. Ten ji k sobě přijme, ale řekne jí, že už nikdy od něj nesmí odejít.

Lydia je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Into the Badlands a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nepřehlédněte

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Druhá řada nám startuje za necelých dvacet dní, a proto vám přinášíme exkluzivní komentář k první epizodě, kterou jsme již viděli. Článek pochopitelně neobsahuje žádné spoilery.

Zajímavosti

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Americká televizní stanice AMC uvede 20. března v premiéře druhou řadu seriálu Into the Badlands. Seriál plný akce a napětí si podmanil nejen diváky, ale i televizní kritiky díky propracovaným bojovým scénám i schopnosti vtáhnout diváka do děje. V tom ani druhá série nezůstane pozadu.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás