Into the Badlands Nathaniel Moon

Nathaniel Moon

Nathaniel Moon

Bývalý regent, který zabil 999 lidí. Později se stal novým regentem Vdovy.

Sezóny 2
2017 - 2019

Nathaniel Moon, známý také jako Silver Moon, byl regentem, který opustil Badlands, aby hledal mír, poté co zabil 999 lidí. Ve vnějším světě získal dceru válečného lorda, se kterou měl syna. Nicméně ji i syna zavraždil bratr Nomáda, který dělal Smrťáka pro jeho bývalého barona. K pohodlnému životu Nathaniel občas sbíral peníze za vypsané odměny. Poté co Sunny a Bajie utekli z dolů, nabídnul jim svůj úkryt, aby se schovali před pronásledovateli. Se Sunnym mluvili o svých minulostech a doporučil Sunnymu, aby se k Veil a Henrymu nevracel – bude jim lépe bez něho. Vyzval Sunnyho na souboj, protože vytušil, že je to správný protivník k jubilejní 1000. smrti. Nicméně ho Sunny porazil. Nathaniel byl rozhněvaný, když ho Sunny odmítl zabít a on tak nemohl získat ceněnou smrt. Ve vzteku se na Sunnyho vrhl se svým mečem, ale Bajie mu uřízl ruku. Bajie a Sunny ho potom nechali zemřít na vykrvácení.

(Nathaniel jako nový regent Vdovy, Foto: AMC)


Na začátku 3. série se stal novým regentem Vdovy, aby tak mohl dosáhnout pomsty na Sunnym a Bajiem. Od Vdovy získal prostetickou ruku. Později se sice se Sunnym spojil, aby porazili slepé kanibaly, ale následně ho znovu vyzval na souboj. Sunny ale nechtěl. Nathaniel ho nakonec ušetřil, protože nepřál Henrymu vyrůst bez otce. Nicméně řekl Sunnymu, aby se do Badlands nevracel, jelikož Vdova pořád chce jeho hlavu.

(Nathaniel bojuje s Ottem, Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás