Into the Badlands Quinn

Quinn

Quinn

Jeden z baronů Badlands. Bývalý Smrťák.

Sezóny 2
2015 - 2017

Nemilosrdný, nevyzpytatelný, vychytralý a okouzlující baron z Badlands. Než se stal baronem, byl to Smrťák, tak jako Sunny. Svoji pozici barona získal tak, že zabil svého barona a nastoupil tak místo něj. Quinn vlastní nejlépe cvičenou armádu v celém Badlands. Po třicet let měl Quinn nad ostatními barony navrch, ale to se s příchodem Vdovy změnilo. Sice už není nejmladší, ale přesto se bez boje nevzdá.

(Foto: AMC)


První série

Quinn řeší problémy se svým synem Ryderem, myslí si o něm, že je to slaboch. Ryder není jediný s kým má problémy, je to taky jeho bývalá žena Lydia. Tyto vztahy ho v budoucnu přivedou do problémů. V první sérii se taky dostáváme na kloub nemoci, kterou Quinn trpí. Dochází za doktorem a ten mu jednoho dne řekne nemilou věc. Nechce, aby se to někdo dozvěděl, a proto požádá Sunnyho, aby doktora spolu s jeho manželkou zabil, ten odmítá, protože shodou okolností jsou to adoptivní rodiče Veil. Quinn je nakonec zabije sám a dává Sunnymu i přes neuposlechnutí rozkazu druhou šanci.

Quinn je…

  • Otcem Rydera
  • Manželem Lydii (první žena)
  • Manželem Beatrice (druhá žena)
  • Manželem Jade (třetí žena)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Lepší záporná postava prostě v seriálu nebyla.

9.5.2019 | 13:35:16

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás