Into the Badlands
95/100 - 99×

Into the Badlands

Válečník Sunny se vydává s mladým chlapcem jménem M. K. na cestu osvícení, při které musí přežít útoky sedmi baronů, kteří vládnou podrobnému feudálnímu lidu Ameriky budoucnosti. Seriál volně čerpá z čínského příběhu Journey To The West.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Daniel Wu (Sunny), Orla Brady (Lydia), Sarah Bolger (Jade), Aramis Knight (M.K.), Emily Beecham (Vdova), Oliver Stark (Ryder), Madeleine Mantock (Veil), Alexia Ioannides (Tilda), Marton Csokas (Quinn), Nick Frost (Bajie), Stephen Lang (Waldo), Sherman Augustus (Nathaniel Moon), Babou Ceesay (Pilgrim), Lorraine Toussaint (Cressida), Ella-Rae Smith (Nix)

Quinn

Quinn

Jeden z baronů Badlands. Bývalý Smrťák.

Sezóny 2
2015 - 2017

Nemilosrdný, nevyzpytatelný, vychytralý a okouzlující baron z Badlands. Než se stal baronem, byl to Smrťák, tak jako Sunny. Svoji pozici barona získal tak, že zabil svého barona a nastoupil tak místo něj. Quinn vlastní nejlépe cvičenou armádu v celém Badlands. Po třicet let měl Quinn nad ostatními barony navrch, ale to se s příchodem Vdovy změnilo. Sice už není nejmladší, ale přesto se bez boje nevzdá.

(Foto: AMC)

První série

Quinn řeší problémy se svým synem Ryderem, myslí si o něm, že je to slaboch. Ryder není jediný s kým má problémy, je to taky jeho bývalá žena Lydia. Tyto vztahy ho v budoucnu přivedou do problémů. V první sérii se taky dostáváme na kloub nemoci, kterou Quinn trpí. Dochází za doktorem a ten mu jednoho dne řekne nemilou věc. Nechce, aby se to někdo dozvěděl, a proto požádá Sunnyho, aby doktora spolu s jeho manželkou zabil, ten odmítá, protože shodou okolností jsou to adoptivní rodiče Veil. Quinn je nakonec zabije sám a dává Sunnymu i přes neuposlechnutí rozkazu druhou šanci.

Quinn je…

  • Otcem Rydera
  • Manželem Lydii (první žena)
  • Manželem Beatrice (druhá žena)
  • Manželem Jade (třetí žena)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dahakere

Lepší záporná postava prostě v seriálu nebyla.

9.5.2019 | 13:35:16

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama