Into the Badlands Tilda

Tilda

Tilda

Šestnáctiletá dívka, jež slouží Vdově.

Sezóny 3
2015 - 2019

Tilda byla odmala vždy takové tiché, nevinné děvče, které bylo týráno. Poté se jí ujala Vdova, která z ní udělala sebevědomou, soběstačnou bojovnici. Tilda je tedy Vdově nesmírně vděčná za to, že ji zachránila před zneužitím. Ačkoliv zasvětila svůj život ochraně Vdovy a přísahala jí sloužit, stále má vlastní rozum a myslí sama za sebe. Vytváří si hlubší vztahy s M.K., kterému pomůže utéct. Tilda uvízne mezi svými pocity k M.K. a mezi loajalitou k Vdově.

(Foto: AMC)


První série

Jednoho dne narazí v lese na chlapce M.K., který jí poví, že utíká před Quinnem. Tilda ho bere za Vdovou, kde jej Vdova zdvořile přivítá, ale má to svůj háček. Vdova ho chce spolu s ostatními chlapci otestovat, zda se nejedná o chlapce, jenž vládne mystickou sílou. Řekne tedy Tildě, aby se s ním utkala a pořezala ho, protože až tehdy, když je pořezán, tak se v něm objeví záhadná síla, o kterou Vdova usiluje. M.K. ji přesvědčí, že on to být nemůže, a tak celý souboj zfalšují.

Tilda je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Vybrat hezčí herečku a byla by to pro mě jedna z TOP postav. Takhle ji horko těžko ty 4* dávám.

webmaster
29.6.2020 | 19:40:47
dahakere

Nevím čím to je, ale fakt jsem ji neměl celou dobu rád. Jako že vůbec, ale na MK to stále nemělo.

9.5.2019 | 13:30:52
Nilly

Docela jí fandim, i když někdy se chová fakt hloupě.

7.6.2018 | 9:39:05

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás