Into the Badlands Tilda

Tilda

Tilda

Šestnáctiletá dívka, jež slouží Vdově.

Sezóny 2
2015 -


Tilda byla odmala vždy takové tiché, nevinné děvče, které bylo týráno. Poté se jí ujala Vdova, která z ní udělala sebevědomou, soběstačnou bojovnici. Tilda je tedy Vdově nesmírně vděčná za to, že ji zachránila před zneužitím. Ačkoliv zasvětila svůj život ochraně Vdovy a přísahala jí sloužit, stále má vlastní rozum a myslí sama za sebe. Vytváří si hlubší vztahy s M.K., kterému pomůže utéct. Tilda uvízne mezi svými pocity k M.K. a mezi loajalitou k Vdově.

(Foto: AMC)


První série

Jednoho dne narazí v lese na chlapce M.K., který jí poví, že utíká před Quinnem. Tilda ho bere za Vdovou, kde jej Vdova zdvořile přivítá, ale má to svůj háček. Vdova ho chce spolu s ostatními chlapci otestovat, zda se nejedná o chlapce, jenž vládne mystickou sílou. Řekne tedy Tildě, aby se s ním utkala a pořezala ho, protože až tehdy, když je pořezán, tak se v něm objeví záhadná síla, o kterou Vdova usiluje. M.K. ji přesvědčí, že on to být nemůže, a tak celý souboj zfalšují.

Tilda je…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Into the Badlands a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Nepřehlédněte

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Komentář k prvnímu dílu druhé série aneb nic se nezměnilo

Druhá řada nám startuje za necelých dvacet dní, a proto vám přinášíme exkluzivní komentář k první epizodě, kterou jsme již viděli. Článek pochopitelně neobsahuje žádné spoilery.

Zajímavosti

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Druhá řada seriálu Into the Badlands ve světové premiéře i u nás!

Americká televizní stanice AMC uvede 20. března v premiéře druhou řadu seriálu Into the Badlands. Seriál plný akce a napětí si podmanil nejen diváky, ale i televizní kritiky díky propracovaným bojovým scénám i schopnosti vtáhnout diváka do děje. V tom ani druhá série nezůstane pozadu.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás