Banshee S02E01: Little Fish

S02E01: Little Fish

S02E01: Little Fish

Po krvavé přestřelce s Králíkem jsou Lucas, Carrie a všichni zástupci šerifa vyslýchání zvláštním agentem FBI Jimem Racinem (hostující hvězda Zeljko Ivanek). Mezitím se Proctor snaží přesvědčit Rebeccu, aby se k němu vrátila. Gordon se vzpamatovává ze zrady své manželky. Davea ukazuje svou vynalézavost, když je chycena při krádeži v obchoďáku. Poději se jednoduché přepadení obrněného vozu změní v nebezpečnou honičku, do které se připlete i záhadná motorkářka.

cz sk
10.1.2013
491 000
50 minut

Lucas se dostává se svých zranění, z toho jak byl Králíkem mučen má vidiny, pečovat o něj chodí Siobhan. Ve městě se objevuje nový agent FBI Jim Racine, agent Xavier ho zavede do márnice, odkud bylo ukradeno tělo pravého šerifa Hooda a to Jobem a Sugerem. Jima to naprosto nezajímá a jde k výslechu, kde vyslýchá všechny zástupce šerifa a Carrie. Všichni policisté z toho vyváznou s podmínkou až na Lucase, Carrie čeká soud. Pomoci by jí mohlo jen kdyby věděla, kde se skrývá Králík. Gordon uzavírá dohodu s Brockem, který ho má okamžitě informovat, pokud se Lucas pustí do něčeho nestandardního. Také se dozvídáme, že Králík je opravdu naživu. Vidíme ho v lese.

Po zabití starosty Rebecca zvažuje návrat domů, přijíždí za ní Kai a přesvědčí ji, aby se k němu vrátila.

Hned poté co jsou všichni propuštěni z výslechu se Lucas, Carrie a Job vydávají vykrást obrněné auto indiánského kasína, téměř vše jde podle plánu, ale najednou se za nimi objeví motorkářka a začne střílet. Situaci zachraňuje až Suger. Nakonec se dozvídáme, že onou motorkářkou je Nola. Díky útoku na obrněné auto je Alexova pozice v ohrožení, což mu dá na vědomí George Hunter.

Deva si s kamarádkou prohlíží šperky a jeden ukradne. Vše vidí prodavačka a zavolá na ně ochranku, obě díky jsou zadržené, ale Deva se z toho dokáže dostat.

Lucas pomáhá Siobhan s jeím novým bydlení, bydlí teď v karavanu, je vidět, že by byla ráda, kdyby mezi nimi k něčemu došlo.

Carrie přichází za Gordonem a žádá o odpuštění, kterého se jí nedostává a je vyhnána pryč, žije v motelu.

Večer sedí Lucas v Sugerově baru a popíjí, kde se objeví i Nola a jde rovnou za Lucasem, s kterým si to rozdá.

JIm Racine navštěvuje Králíkova bratra a varuje ho, že Králíka brzy dostane a on půjde s ním.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je mi lito jak Carrie dopadla že ji Gordon zakazal stykat se s dětmi a že ji Racine chce jako obětniho beranka a vypada to že Racine Lucase zna když je tim Kralikem přimo posedly a jinak nemělo chybu že sotva co se zbavili agenta Xaviera tak hned šli na přepadeni a nemělo chybu jak si to Lucas rozdal s Nolou aniž by věděl kdo to je a jsem zvědav jestli to bude nějaka komplikace

8.1.2021 | 19:06:01
choudys

To jsem zvědav co se bude dít dál.

29.3.2020 | 14:57:08
Dragon94

Taková rozjezdovka, jenž načtrtla obrovské množství dějových linií, které by vystačili jistě navíc než jen na jednu sérii.

12.1.2014 | 10:04:59
sedlo03

Budu se ale muset podívat na nějakou rekapitulaci, dost jsem zapomněl z první série.

11.1.2014 | 21:16:49
KevSpa

Možná trochu pomalejší start do nové sezóny, ale rozjíždí se to parádně.

webmaster, korektor
11.1.2014 | 7:24:50

Banshee
95/100 - 303×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Reklama

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás