Banshee S02E02: The Thunder Man

S02E02: The Thunder Man

S02E02: The Thunder Man

Deva a Gordon se ke Carrie otáčí zády a ta si musí hledat nové bydlení. Kmenová rada a George Hunter (hraje Gil Birgmingham) zpochybňují Alexovu schopnost vést kmen, ten začne pátrat po ukradených penězích. Siobhan zažívá noční můru a to když se její bývalý manžel vrátí zpět a chce s ní začít znovu. Proctor si od Lucase, vybere jeho to co mu dluží..

cz sk
17.1.2014
420 000
58 minut

Brock je za Proctorem a zjišťuje, co ví o vykradeném vozu Indiánů. Proctor mu řekne, že s tím nemá nic společného a pošle Brocka do háje.

Koná se neplánovaná kmenová rada, na které několik členů v čele s Georgem Hunterem vyslovuje Alexovi nedůvěru, toho to však nezajímá a odchází pryč.

Siobhan jde na noční, když se za u ní zjeví její bývalý manžel Breece. Ptá se jí, jestli by ve městě mohl vzít práci u bratránka. Siobhan nakonec souhlasí. Když se ráno vrací z práce, tak je Breece u jejího přívěsu a cosi tam opravuje. Siobhan ho pošle pryč.

Carrie je u soudu, kde je rozhodnuto, že půjde na třicet dní do vězení s nástupem ihned, poté dostává odklad a za tři dny se musí hlásit u šerifa, který jí odveze do vězení. Po soudu jde Lucas za Gordonem a snaží se s ním promluvit, ten ho napadne, tím končí jejich rozhovor.

Job rozděluje podíl z lupu, každý si odnáší 39 tisíc dolarů.

Kai je na jatkách, když mu zazvoní telefon. Volá mu Alex a chce zpátky ukradené peníze, ale chce se mu pomstít za vyhození kasína. Záhy vybuchuje auto plní krav. Alex říká: Nejsi jediný, kdo má ve městě C-4.

Carrie jde za svou rodinou, chce si promluvit s Daveou, ta o to nestojí a Carrie odpálkuje.

Rebecce se stýská po Lucasovi a jde za ním, před Sugerovým barem však stojí tři vojáci, kteří na ní pořvávají. Lucas není doma a Rebecca jde zpět a vojáci jdou za ní. Jednoho praští a oni se na ní vrhnou. Všechny vojáky vyřídí Nola a potom unese Rebeccu, kterou předá bratrovi a chce po něm, aby Kaie vybíral. Alex opět volá Kaiovi a chce po něm ukradené peníze. Kai jde za Lucasem a vybírá si jeho pomoc. Posílá Lucase pro Rebeccu.

Lucas jde do kasína, Job mu zvenku pomáhá dostat se dovnitř a naviguje ho, kam má jít. Cestou musí Lucas vyřídit několik hlídačů, když se dostane k Rebecce, je tam i Nola a Alex. Alex nakonec rozhodne, že si Lucas může Rebeccu odvést. Lucas říká Proctorovi, že svůj dluh právě splatil.

Alex si jde do vířivky užívat, přichází za ním Kai a vylije mu několik kýblů krve s kusy krav do vířivky a říká mu, že jestli ještě jednou sáhne na někoho z jeho rodiny, bude se koupat v krvi své rodiny.

Carrie večer přichází za Lucase a ráno ji Lucas bere do vězení, cestou jí radí ať nevyčnívá. Což se jí moc nedaří, všechny holky chtějí vědět, co v té nové je a u jídla se strhne rvačka, ve které Carrie zlomí ruku jedné vězeňkyni.

Siobhan je v koupelně a slyší zvuky, jde se podívat, v karavanu je Breece a opět se jí pokusí napadnout. Když se Lucas vrátí z vězení, je mu oznámeno, že se Siobhan ještě neukázala na noční, tak to jde omrknout. Siobhan najde doma samotnou s obvázanou rukou, Lucas chce vědět, kde Breece bydlí a Siobhan ho pošle do motelu. Sama však jde za Breecem a vyřídí si to s ním. Když je po všem zavolá mu sanitku, přichází Lucas a posílá ji pryč s tím, že to vyřídí. Siobhan Lucase políbí.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Rebecca chtěla zajit za Lucasem a misto toho ji Nola unesla a nemělo chybu jak ji Lucas přišel zachranit a Proctor to pak oplatil tou kravskou krvi fakt dobře a Carrie ve vězeni byla taky dobra jak chtěla byt stranou a nakonec zmlatila rvačku jinak Siobhan byla taky dobra jak si poradila se svym byvalym manželem a nečekal jsem že Lucase polibi a jsem zvědav co bude dělat dal Kai a Alex

8.1.2021 | 19:06:52
choudys

Čumím jak to dokážou všechno nanahňat do jednoho dílu.

29.3.2020 | 16:03:47
Nameless Man

Kdo pak se to přišel omluvit :D

23.1.2014 | 12:24:12
1Bobesh1

Už v polovině jsem si říkal, že to dnes nějak rychle uteklo a ono se to teprve jenom rozjíždělo!

admin
19.1.2014 | 14:37:49
davistercz

Naprosto skvělý start s brilantním zakončením! Už to jede!

19.1.2014 | 12:29:37
Pattrick19

A už se to rozjíždí..

19.1.2014 | 10:54:57
Dragon94

Bible svatá :-) Ten úsměv na konci :D

19.1.2014 | 9:46:36
KevSpa

Slušná řezničina.

webmaster, korektor
18.1.2014 | 9:26:30

Banshee
95/100 - 303×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Reklama

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás