Banshee Může tohle šílenství ještě pokračovat?

Může tohle šílenství ještě pokračovat?

Může tohle šílenství ještě pokračovat?

Seriál Banshee se nám letos prezentuje velmi netradičním způsobem, kdy jsou jednotlivé epizody akčnější a brutálnější než kdy dřív. Jenomže jak dlouho tohle může vydržet? Pozor, článek obsahuje spoilery.


9 0
11.2.2015

Tohle je šílenství! Šílenství? Tohle je Banshee!

Máme za sebou polovinu řady a stanice CineMax, která za seriálem stojí, ještě nerozhodla o jeho budoucnosti. Zároveň však víme, že třetí řada nebyla oznámena jako finálová a sledovanost třetí řady se drží ve stejné výši, jako řady předešlé. Tak na co se čeká?

Banshee nám letos ukazuje pekelnou akční jízdu, kterou jsme na obrazovkách již dlouho neviděli, a pravděpodobně nás toho ještě hodně čeká. Je před námi útok na vojenskou základnu a pomsta Siobhan. Ve druhé polovině by měla také více prostoru dostat Rebecca.


(Chayton se stal velmi neoblíbenou postavou, Foto: CineMax)

S kým Lucas ještě poměří své síly?

Lucas Hood si nadělal mnoho nepřátel a ještě nadělá, až vybílí základnu plukovníka Stowea. Hlavně má však nevyřízené účty s Proctorem, kterého chtěl zabít. Nehledě na to, že nám z Banshee začínají mizet i hlavní postavy, čímž se začínají dějové linie uzavírat. U Lucase nám tak zbývají tři hlavní linie Lucas vs. Chayton, Lucas vs. Stowe & Lucas vs. Proctor.

Na Lucas vs Proctor čekáme již od první epizody seriálu a je vysoce pravděpodobné, že půjde o závěrečnou vřavu celé série. Zcela určitě se v této řadě dočkáme souboje Lucas vs Chayton, čemuž napovídá nejen popis pro osmou epizodu, ale i následující vi­deo.

Thumbnail Play icon

Že by letošní finále bylo poklidné? Kdepak!

Předchozí dvě finále Banshee byly plné akce. Vždy se jednalo o nejakčnější epizody, ale co může nabídnout letošní finále? Nejvhodnějším kandidátem je souboj právě mezi Chaytonem a Lucasem a to v aréně, kde jsme Chaytona viděli ve finále druhé řady. Tedy pěkně na život a na smrt.

Vývoj můžeme očekávat i u Proctora doma, kde se Rebecca bude snažit dokázat, jak je schopná a Proctor tak bude mít plné ruce práce. Překvapit nás ve finále může nějakou svou akcí i plukovník Stowe., kterému by podle nás mohla být věnována část čtvrté řady a další pak vyřizování účtů mezi Proctorem a Lucasem.

Tvůrci nás však můžou překvapit a Lucas může skočit do ringu s Chaytonem již v deváté epizodě a pak se vrátit do Banshee, kde by na něj čekal natěšený plukovník Stowe. To by nám pak ale do čtvrté řady moc zápletek nezbylo. Na druhou stranu do začátku třetí řady jsme vůbec nevěděli, že u Banshee je nějaká vojenská základna. Takže tvůrci zcela jistě mohou přijít s něčím novým.

Stanice CineMax rozhodně nemá problémy s ukončováním svých úspěšných sérií. Letos nás tak čeká zakončení seriálu Strike Back a nemělo by nás tedy překvapit, kdyby tvůrci oznámili finálovou sérii i u Banshee. Pevně však věříme, že to ještě alespoň o rok oddálí.

Diskuze /6

skrok

jelikož sleduji i Strike back který letos po roce pauzy končí, tak Banshee skončit nesmí, NESMÍ !!!

11.2.2015 | 17:55:00
Fifipek

Přesně tak Banshee skončit nesmí, ale je pravda, že to rozjeli v šíleném tempu, takže aby pak ještě zbyly vůbec nějaké postavy na koncii třetí série :D

11.2.2015 | 18:34:16
Menec

„Ve druhé polovině by měla také více prostoru dostat Rebecca“… ááá to se zase určitě zase protrhne pytel s nahotinkama, už tam dlouho nic nebylo :D

11.2.2015 | 22:58:58
MARTASLJ19

Nebláznite ľudia, som klikol rovno na fórum, aby som to nevidel…Už len 5.epizód a prečo si teda kaziť prekvapenie…Aj keď ľudia sa nájdu, ale nikdy takých nepochopím :D Až seriál skončí tak si to tu pozriem.

#5 1Bobesh1
12.2.2015 | 6:34:01
1Bobesh1

#4 MARTASLJ19: Podle mě se v článku nepíše nic zásadního. Je to spíše jen teorie o tom, proč ještě nerozhodli o další řadě a lehký nástin toho, co by mohlo být ve finále.

#6 MARTASLJ19
admin
12.2.2015 | 9:22:37
MARTASLJ19

#5 1Bobesh1: A tak hádam nepotrebujeme ohlásenie ďalšej série. Je jasné, že bude. Horšie bude to čakanie zase…

12.2.2015 | 15:23:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Requiem

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn, @Lucifrid, @Umpalumpa3
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E08.HDTV.XviD-FUM
  • S04E08.HDTV.x264-KILLERS
  • S04E08.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S04E08.1080p.HDTV­.x264-BATV

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Jak vložit titulky do videa?

Chcete-li podpořit překladatele Banshee a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte, seriál, za který přispíváte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás