Banshee Představuje se nám třetí řada

Představuje se nám třetí řada

Představuje se nám třetí řada

Začátkem ledna se vrátíme do městečka Banshee, s kým se letos potkáme a co nás čeká v lednových epizodách, zjistíte v následujícím článku.


6 0
22.12.2014

Samozřejmě můžete čekat návrat Lucase, bez kterého by to zcela jistě ani nešlo. Ze známých tváří se vrátí všechny důležité postavy. Z těch méně objevovaných zcela jistě můžete počítat s návratem herečky Odette Annable tedy Noly a jak už jsme vás informovali, vrátí se i Geno Segers v roli Chaytona a také nová státní zástupkyně Alison Medding, kterou hraje Afton Williamson.

Z nováčků se můžete těšit na herce Langley Kirkwood (Black Sails) v roli Douglase Stowea. Dále nás čeká řada hvězdných hostů asi nejznámějším je Denis O'Hare (AHS), který si zahraje agenta FBI Roberta Phillipse, který chce Lucase dovést ke spravedlnosti. Dále se v seriálu objeví Chaske Spencer známý především díky své roli v Twilight, kde hrál Sama. V Banshee si zahraje indiánského policistu Billa Ravena. I policejní oddělení v Banshee dostane posilu, tou bude Tom Pelphrey, který si zahraje Kurta Bunkera, bývalého skinheada, který se přidá k policejnímu sboru. Posledním hvězdným hostem bude půvabná Meaghan Rath, kterou jste mohli vidět například v letošní novince Kingdom či v seriálu Being Human (Sally).


Následně nás v lednu čekají tři epizody:

S03E01: The Fire Trials – 10. ledna

Lucas, Brock a Siobhan se chtějí pomstít skinheadům za zabití Emmetta. Carrie pracuje jako servírka v místní restauraci a čelí nové výzvě, když se Gordon a Deva dozvěděli více o její minulosti. Po smrti Alexe Longshadowa se objevuje nová hrozba pro Lucase, Proctora a Rebecu – Chayton, který připravuje kmen Kinaho na boj proti svým nepřátelům. Vyšetřuje se vražda čtyř mariňáků a Lucas se pokusí znovu kontaktovat Joba, aby jim pomohl.

S03E02: A Fixer of Sorts – 17. ledna

Lucasovo tajemství je ohroženo, když je zadržen agentem FBI Robertem Phillipsem, ale oba muži se ocitnou v rukou mafiána Raymonda Brantleyho. Navzdory Chaytonovým rozkazům, Tommy Littlestone zaútočí na Proctora v místním klubu. Nola, která se chce pomstít, se dostane do sporu s Burtonem v Proctorově vile.

S03E03: Real Life Is the Nightmare – 31. ledna 

Siobhan se rozhoduje, zda prozradit Lucasovo tajemství nebo si ho ponechat. Brock je naštvaný, když zjistí, že jeho bývalá žena pracuje jako pečovatelka pro Proctorovu matku. Rebecca zapůsobí na Burtona, ale naštve Chaytona. Job a Sugar se ocitnou pod sledováním. Carrie se vydá na napínavou jízdu, poté co skončí v práci. Gordon změní názor na Proctorovu nabídku. Chayton připravuje jeho armádu na útok.

Těšíte se na třetí výpravu do malebného městečka Banshee?

Diskuze /4

Fifipek

Už se těším na tu řež :D

22.12.2014 | 22:15:11
peto166

uz aby to bolo!!!! paradcny serial!!! :)

23.12.2014 | 1:16:52
Paulusek

už aby to bylo

23.12.2014 | 6:21:46
zuzulik

Nemůžu se dočkat, bylo to dlouhé čekání.

23.12.2014 | 14:26:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás