Banshee Premiéra druhé řady

Premiéra druhé řady

Premiéra druhé řady

Začínáme odpočítávat návrat Lucase Hooda.


1 0
18.10.2013

Jak uvedla poslední ukázka, Banshee se vrátí v lednu. Tento týden stanice Cinemax vydala oficiální prohlášení ke druhé řadě, kde se uvádí i přesný datum.

Premiéra druhé řady je v USA naplánována na pátek 10. ledna, čili u nás se na první epizodu můžeme těšit 11. ledna.


A co že se to vůbec během první řady všechno odehrálo?

Pán X byl propuštěn z vězení, kam se dostal za okradení Králíka. Vydal se za svým přítelem Jobem, aby zjistil, kde je teď jeho láska. Od něj se dozvěděl, že je ve městečku Banshee, kam se okamžitě vydal.

Když dorazil do Banshee a shledal se s jeho dávnou láskou, zjistil, že má nového manžela, dvě děti a úspěšný život. Chtěl město opustit, jenže se stavil v baru, kde narazil na nového šerifa Lucase Hooda a dva týpky, kteří si přišli pro výpalné k Sugerovi. Opravdový Lucas Hood nedopadl zrovna nejlépe a skončil pod drnem, když ho Suger a pán X zakopávali zazvonil mu telefon. Pán X ho zvedl a začal se vydávat za Lucase Hooda.

Během první řady se tak Lucas Hood musel jako místní šerif vypořádat s mnoha nástrahami a to například s přepadením drogérie, násilným boxerem či nelegální párty v seníku.

Hlavně však měl co dělat s Kaiem Proctorem, místním boháčem a šéfém a také s Králíkem, který se ho snažil vypátrat a nakonec se mu to také povedlo a přijel do Banshee, kde se Lucase Hooda pokusil zabít.

Co nás čeká ve druhé řadě?

Konec první řady odkryl několik zajímavých otázek, které se během druhé řady zcela jistě pokusíme vyřešit.

  • Nalezené tělo opravdového Lucase Hooda. To co si náš Lucas asi nejméně přál se stalo skutečností. Tělo opravdového Lucase Hooda bylo nalezeno a teď se prokáže, jak výborným hackerem Job je. Ve městě by se měl také objevit syn skutečného Lucase Hooda.
  • Zmizení Králíka. Carrie sice Králíka zastřelila, ale tomu se z posledních sil podařilo uprchnout, kam zmizel? Žije?
  • Smrt starosty. Všichni dobře víme, že starostu asi jen tak nikdo nenajde, ten totiž vyletěl do povětří i s kasínem. Otázkou však zůstává, kdy na to někdo přijde…
  • Indiáni vs. Kai. Tím že Kai odpálil indiánské kasíno pochopitelně rozpoutal válku mezi ním a Indiány. Rozhodně se tak můžeme těšit na zajímavá střetnutí.

Zcela jistě pro vás budeme připravovat i titulky a to doufejme ve stejném složení jako loni – Umpalumpa3 a Sarpele. Těšíte se na druhou řadu?

Diskuze /1

Bananek

Tenhle seriál má říz! Konečně už se blíží druhá série. =)

18.10.2013 | 23:00:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás