Banshee
95/100 - 312×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

Lucas Hood

Lucas Hood

Bývalý vězeň, který se stane šerifem v Banshee.

Sezóny 4
2013 - 2016

U výslechu po jeho zatčení jako své pravé jméno uvedl John Smith, ale v současné době si říká Lucas Hood. Tuto identitu převzal od policisty, který přijel do Banshee dělat šerifa. Den před nástupem však měl pravý Lucas Hood konflikt s Proctorovými hochy v Sugerově baru.

Lucas seděl patnáct let ve vězení za krádež diamantů, které ukradl společně se svou přítelkyní Anne (dnes Carrie). Společně o ně okradli Králíka, který se za to pokusil Lucase ve vězení zabít.
Hned po propuštění z vězení se Lucas vydal za Jobem, aby zjistil, kde teď Anna žije a ten ho poslal do Banshee. Hned jak vyšel z Jobova salónu všiml si, že je sledován – Králík na něj poslal své lidi.

Když Lucas dorazil do Banshee přišel na to, že Anna je vdaná a má dvě děti. Dava je pravděpodobně jeho.

Když se rozhodl odjet z města, zastavil se v Sugerově baru a tak se dostal k potyčce mezi pravým Lucasem Hoodem a Proctorovými vyděrači. V této potyčce byl pravý Lucas Hood zabit a zakopán v lese, jeho ostatky byly nalezeny v desáté epizodě.

V desáté epizodě se Lucas dobrovolně vydal Králíkovi, aby tak mohl ochránit všechny ostatní ve městě. Měl však štěstí, na pomoc mu přišlo celé policejní oddělení společně s Jobem, Carrie a Sugerem.

V desáté epizodě v potitulkové scéně vidíme syna pravého Lucase Hooda, jak se snaží dovolat svému otci. Také si pouští na youtube video, kde Lucas Hood bojuje s Damienem Sanchezem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
galaktuss

tvl to je taková sračka mukl fízlem který sejme každého :D panebože D seriál

29.5.2018 | 5:43:24
Ren.ta

Super, akční, zkrátka 200%

4.2.2018 | 20:10:39
Golradir

Nejlepší šerif široko daleko (y)

18.12.2017 | 15:59:17
hyena

100vka je malo !

1.12.2017 | 21:44:21
KevSpa

<3

webmaster, korektor
23.5.2016 | 10:28:42
Marcus Flavius

Lucas je rozhodně borec, co ten toho schytal a vždycky se dokázal postavit.Mě se jako šerif líbil :D

21.5.2016 | 23:02:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama