Barbarians Rising (Povstání barbarů)
84/100 - 19×

Barbarians Rising(Povstání barbarů)

Stanice History odvypráví v čtyřdílné dokumentární minisérii příběh o vzniku a pádu Římské říše. Pohled na starověké dějiny však nebude z úhlu Římanů, ale barbarských povstaleckých vůd­ců.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | History | 60 minut
žánr
Dokumentární, Historický

S01E02: Rebellion

S01E02: Rebellion

Řím přivádí své nepřátele dovnitř svých hranic, jak začíná věk říše; Spartacus vede otrokářské povstání, které ohrožuje Řím na vlastním trávníku; Arminius, německý rodný syn vychovávaný jako Říman, si musí v boji za svobodu zvolit stranu.

cz sk
13.6.2016
1 hodina

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tomislav

so history – Fapping much… Interaktivní dokument v praxi – vracím se do svých mladých let kdy jsem hltal všechno na čt2 :D

1.7.2016 | 17:34:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama