S01E01: First You Dream, Then You Die

S01E01: First You Dream, Then You Die

Po smrti svého manžela se Norma rozhodne začít znovu a odstěhovat se pryč. Přestěhují se tedy s Normanem do starého motelu. Svému druhému synovi – Dylenovi se o tom ani nezmíní.

cz sk
18.3.2013
3 043 000
48 minut

Popis první epizody:

Při své první cestě do školy narazí Norman na skupinu dívek včele s Bradley Martin, která se Normenovi hned zalíbí. Ve škole řekne Normanovi jeho učitelka literatury, že by se měl dát na nějaký sport, třeba na běhání. Normě se to však nezamlouvá.

Při přestavbě motelu Batesovi navštíví Keith Summers, říká, že to celé kdyby patřilo jejich rodině a celé to má teď být jeho. Norma ho z pozemku vyžene s tím, že teď je to jejich. Večer se u Batesovic zastaví Bradley s kamarádkami s tím, že se jdou do knihovny učit a chtějí vzít Normena s sebou. Matka mu to zakáže a řekne, že mají dost práce s vybalováním. Normen přesto uteče oknem v prvním patře.

Dívky však nemíří do knihovny, ale do baru, kde se Norman setká s přítelem Bradley, Ricardem.

Mezitím se do domu vloupá Kaith Summers a znásilní Normu, naštěstí se Norman vrátí včas a omráčí ho. Když se Keith probere, tak ho Norma zabije. Norman chce zavolat policii, ale Norma ho zastaví s tím, že se nikomu nedá věřit. Rozhodnou se tělo ukrýt ve vaně v motelu. Když tam tělo přenesou, koberec v pokoji je celý od krve. Norma proto rozhodne, že musí ze všech pokojů vyndat i koberce. V jenom pokoji najde Norman i záhadný deník, ve kterém jsou malůvky dívek.

Při odstraňování koberců před motelem zastaví místní šerif společně se svým zástupcem. Šerif je velmi podezřívavý a chce se podívat i do motelu.

Následně se Norma s Normanem vydají na vodu zbavit se těla.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hayemaker8

rozbeh super ..

13.4.2018 | 22:32:58
hyena

skvely zaciatok

30.12.2017 | 19:20:39
ZabyJack

Zaujímavý serial hned od začiatku som zvedavý ako to bude dalej pokračovat t ludmi v meste lebo teraz mi prídu dost divný aj jeho matka ako sa sprava ked videla muža mŕtveho tak si myslím že s tým niečo bude mat spoločne

27.5.2017 | 2:09:36
Tatko-Šmolko

Malo to úžasnú atmosféru. !

10.2.2015 | 13:05:26
honzahol

Zatím mě to nijak nenadchlo. Prequel k filmu ze 60.let co se odehrává v současnosti?

2.4.2013 | 21:59:45
shanty

Super

26.3.2013 | 18:22:15
Radmila67

nevím neví, kouknu jak to bude pokračovat

19.3.2013 | 21:18:01

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama