Bates Motel (Batesův motel) S01E02: Nice Town You Picked, Norma...

S01E02: Nice Town You Picked, Norma...

S01E02: Nice Town You Picked, Norma...

Na začátku epizody se nám představí Normou nenáviděný syn Dylan, který nemá peníze, práci a ani kde bydlet a tak se vrací domů.

cz sk
25.3.2013
2 840 000
43 minut

Popis druhé epizody:

Když jde Norman na autobus do školy, jde mu Bradley naproti a vyzvídá, proč odešel z párty tak rychle. Najednou se kolem řítí auto, které řídí Bredlyinin otec. Auto sjede do škarpy a všichni se běží podívat. Pan Martin je celý popálený a skončí v nemocnici. Někdo zapálil jeho skladiště a on byl uvnitř.

Ve škole dostane Norman na hodině úkol z literatury, který mají udělat ve dvojici, Emma se mu nabídne, že bude s ním a že se sejdou u nich v domě. Když k nim Emma přijde, čeká na ní výslech v podání Normy. Emma u Normana najde deník, který on našel v jednom motelovém pokoji a půjčí si ho od něj.

Dylan a Norman se nemají moc v lásce, také se poperou kvůli Normě. Následně se v Normanovi projeví jeho chladnokrevnost, když vezme paličku na maso a chce svého bratra zabít, ten však uhne.

Šerif Alex Romero slídí kolem Batesovic motelu, má svědka, který tvrdí, že viděl Keitha Summerse, jak se s nimi baví. Norma to však popírá a aby se dostala blíže k informacím, vyjde si se zástupcem šerifa Zackem Shelbym.

Norman dostane zprávu od Emmy, ať za ní přijde do krámku, další den jdou prozkoumávat zdejší lesy, ve kterých hledají chatu. Nejprve však nejdou pole s trávou, které střeží dva ozbrojení týpci. Norman a Emma musí utéci, což se jim podaří.

Na konci epizody vidíme, jak se ve zdejším městě řeší problémy – je to styl oko za oko. Norma projíždí městem a na náměstí visí upálený muž.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Pre mna to je docela velke prekvapenie nato že to je začiatok tak to je stale nonstop akcia. Som zvedavý ako to bude dalej pokračovat medzi Normenom a jeho matkou lebo to vyzera na dost zvlastny vztah

30.5.2017 | 1:07:02
Tatko-Šmolko

Trošku nudný diel, ale ku koncu sa to rozbehlo .

10.2.2015 | 13:53:43
1Bobesh1

Tak i druhý díl docela potěšil.. Batesovi se nastěhovali do velmi zajímavého městečka…

admin
26.3.2013 | 21:06:34
vojtamkv

Druhý díl trochu slabší, ale i tak jsem zvědavej na další pokračování.:-D

26.3.2013 | 21:03:23

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás