Bates Motel (Batesův motel) S01E03: What's Wrong With Norman

S01E03: What's Wrong With Norman

S01E03: What's Wrong With Norman

Norman sedí ve škole a měl by psát písemku z literatury, místo toho jen sedí a cvaká propiskou, přijde za ním učitelka a ptá se ho, co s ním je, Norman náhle omdlí a je převezen do nemocnice.

cz sk
1.4.2013
2 823 000
44 minut

Popis třetí epizody:

Norman sedí ve škole a měl by psát písemku z literatury, místo toho jen sedí a cvaká propiskou, přijde za ním učitelka a ptá se ho, co s ním je, Norman náhle omdlí a je převezen do nemocnice. Norma je tam s ním, ale musí na chvilku odběhnout do motelu, kvůli kobercům. V tu chvíli Normana navštíví Bradley.

Když je Norma doma vtrhne do domu Alex Romero a začne říkat podřízeným, kam mají jít, Normě ukáže povolení k prohlídce. Norma jde do nemocnice a vezme Normana domů a řekne mu, co se stalo. Když přijedou domu, Norman běží do svého pokoje a dívá se pod postel, kde měl schovaný pracovní pás Keitha Summerse – je pryč. Ráno to Norman řekne Normě a ta se vydá za Zackem.

Zack jí pozve k sobě domů na večeři a tam jí prozradí, že ten pás má on a že je ochrání. Norman z téhle zprávy není nadšení a bojí se, že je teď Zack bude využívat, hlavně jeho matku. V rozhovoru, který se mu zdá mu matka řekne, že musí ten pás získat a tak se vydá do Zackova domu, dostane se do sklepa, kde najde asijskou dívku.

Emmu stále trápí příběh asijských ženách, které jsou sem přiváděny a následně znásilňovány. V pokoji, kde Norman našel deník, najdou následně čínský nápis na umyvadle. Následující den Emma řekne Normanovi, že chce jít na policii a ohlásit nález toho deníku, Norman vybuchne a řekne Emmě, že si to nepřeje.

Dylan si našel novou práci, bude hlídat pole s trávou, které živí celé město, díky tomu si vydělá za den 300 dolarů.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

To že z jeho matkou nieje dačo v poriadku bolo vidno hned ale nemyslel som si že ho bude nutit robit tieto veci. A take prekvapenie som na konci nečakal myslel som že tie činske dievčata z denniku tam boli pred xx rokmi. Nakonec to mesto nebude take obyčajne ako som si myslel vyzera to že každy je v niečom namočeny

30.5.2017 | 1:57:30
Tatko-Šmolko

Poriadne sa to zamotáva. Aj keď som tak trošku tušil že tam bude tá číňanka.

10.2.2015 | 15:21:33

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás