Bates Motel (Batesův motel) S01E05: Ocean View

S01E05: Ocean View

S01E05: Ocean View

Zack už se nechce scházet s Normou a Dylan začíná shánět peníze.

cz sk
15.4.2013
2 659 000
44 minut

Popis páté epizody:

Norman se probudí u Bradley a vydá se domů, u snídaně zastihne Dylana, kterého se ptá, kde je matka. Dylan mu řekne, že je ve vazbě a vydají se za ní. Norma však jejich pomoc odmítne a vyhodí je pryč.

Norman v kanceláři hledá dokumenty o vlastnictví motelu, aby je mohl zastavit a získat tak peníze na máminu kauci, přijde za ním Emma a odveze ho do města. Norman jí řekne o tom, že našel asijskou dívku u policisty ve sklepě, Emma začne vyšilovat a Norman ji uklidňuje.

Když se Norma dostane ven, je na Normana naštvaná. Poté jdou spolu za právničkou, od které Norma odchází naštvaně. Cestou domu se Norma pohádá s Normanem, kvůli tomu, že tu noc, kdy ji zatkli, odešel za Bradley a vyhodí Normana z auta, ten tak musí jít domů pěšky. Cestou ho však nabere Dylan. Doma se Dylan Normanovi svěří s tím, že si hledá vlastní bydlení.

Dylan zjišťuje od Ethana, jestli by mu šéfové dali nějakou zálohu na plat. Ethan říká, že ne a zjišťuje, k čemu to Dylan potřebuje, ten se mu svěří, že si chce sehnat vlastní bydlení. Další ráno mu Ethan přinese pytlík s penězi s tím, že mu to splatí. Krátce poté přijde k autu Ethanův známí, prostřelí mu krk a uteče. Dylan odveze Ethana do nemocnice a projíždí se městem, když narazí na chlápka, který prostřelil Ethanovi krk, přejede ho autem.

Večer se Norma sejde se Zackem, který se chce přestat scházet, alespoň na čas, dokud se to celé neurovná, Norma se naštve a chce odejít, ale Zack ji zastaví a řekne jí, že ji miluje. Když přijde Zack na stanici, požádá sekretářku o nějaké dokumenty, když odejde, vypne kamery a jde do skladu s důkazy odkud sebere vlákna z ruky Keitha Summerse.

Další den Normě volá právnička s tím, že je konec případu, protože se ztratily důkazy. Norma si je jistá, že jí pomohl Zack a běží to říct Normanovi, ten se však naštve, když mu Norma řekne, že jí pomohl Zack.

Emma vypátrá, že Keith Summers vlastnil loď, na kterou se společně s Normanem vydají. Hledají zde stopy po asijské dívce. Tu se jim podaří najít a odvezou ji do motelu, kde jí ukryjí v jednom z pokojů. Norma si všimne stojícího auta před motelem a jde se podívat do pokoje, ptá se, kdo je ta dívka. Norman jí řekne, že je to dívka ze Zackovýho sklepa, Norma tomu nevěří a běží si pro noviny, ve kterých je Zack a ptá se asijské dívky, jestli je to ten muž, který ji věznil. Ta jí potvrdí, že je to ten muž.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

som zvedavý ako to vysvetli Zack a jak to bude ďalej pokračoval keď už poznajú pravdu

3.6.2017 | 1:55:07
sedlo03

Další skvělý díl!

17.4.2013 | 20:45:22

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás