Bates Motel (Batesův motel) S01E07: The Man in Number 9

S01E07: The Man in Number 9

S01E07: The Man in Number 9

Norma se snaží propagovat motel a Romero se začíná motat kolem.

cz sk
29.4.2013
2 985 000
44 minut

Popis sedmé epizody:

K motelu přijíždí šerif Romero a zjišťuje, co se stalo. Poté co si vyslechne Normu, přichází překvapivý krok. Romero to celé bere na sebe. Říká, že dlouho podezíral Shelbyho z korupce a teď se mu to potvrdilo.

Zbývá již jen několik dní do otevření motelu, ale Norma má stále prázdné pokoje a plno práce, proto pošle Normana opravit verandu, pod kterou Norman najde psa a pojmenuje ji Juno. Mezitím Norma připravuje Dylanovi snídani, ten je v šoku, ale pak jí řekne, že má v plánu stejně odejít, což Normu naštve. Dylan jde vysypat odpadky, kde narazí na Jaka Abernathyho.

Ve škole Norman uvidí Bradley a jde za ní, ta s ním, ale vůbec nechce mluvit.

Norma obchází místní obchody a ptá se, jestli si u nich může nechat letáček, je nemile překvapená, když je odmítnutá. Jde zpět do motelu, kde čeká na první rezervaci. Potom uvidí, jak se někdo snaží dostat to pokoje číslo devět, tak se jde podívat. Je to Jake Abernathy, který říká, že má dlouhodobý pronájem v tomhle pokoji. Norma mu skočí pro nový klíč, když to řekne Dylanovi, ten se naštve, protože se mu moc nelíbí a jde o něm zjistit informace a pro první platbu, Jake platí hotově na týden dopředu.

Další den Dylan a Norman narazí na Bradley.

Jake Abernathy si u Normy zarezervuje všechny pokoje na první týden v měsíci. Norma je nadšená a ptá se, jestli jde o něco nelegálního. Jake říká, že ne.

Ráno přichází Emma a ptá se, jestli je Norman doma. Ten říká, že nemá čas a Emma s brekem odchází pryč. Norma ji však zastaví a rozhodne se s ní strávit den. Cestou do obchodu se záclonami se Norma Emmy ptá, jestli neví, co je s Normanem. Emma Normě poví o tom, že Norman spal s Bradley a poté ji Normě ukáže na hodině jógy. Norma je rozrušená a večer se s Normanem pohádají a Norman se vydá za Bradley a chce si s ní všechno vyjasnit. Bradley mu však říká, že to pro ni nic neznamená. Když se Norman vrací domů, někdo srazí jeho psa a Norman se rozhodne vzít ho k panu Decoyovi.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Som zvedavý jak to bude dalej pokračovat ked ten dennik nenajde

3.6.2017 | 3:49:49

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás