Bates Motel (Batesův motel) S01E08: A Boy and His Dog

S01E08: A Boy and His Dog

S01E08: A Boy and His Dog

Norman se chce postarat o Juna, Emma dostane záchvat. Norma se chce spojit s Romerem.

cz sk
6.5.2013
2 710 000
44 minut

Popis osmé epizody:

Norman přinese Juna k panu Decoyovi, který se hned pustí do práce, také dá Normanovi knihu a nabídne mu, že mu může kdykoliv přijít pomoc, Norman souhlasí.

Emma má záchvat a jde na záchod, odkud vyslechne rozhovor mezi děvčaty, jak pomlouvají Normana, že zírá na Bradley. Emma to nevydrží, vyjde ven a všem řekne, že Bradley a Norman spolu spali. Když přijde Norman do školy, přiběhne za ním Bradley a ptá se, proč to všem řekl. Norman tvrdí, že to nikomu neřekl a že to přece nevadí. Po hádce Norman odchází ze školy, ale celé to pozoruje slečna Watsonová a jde za ním, ale Norman se na ní vyjede.

Norma volá na stanici a chce mluvit s Romerem, ten tam však není a tak se za ním vydá do města, požádá ho o pomoc. Chce po něm, aby Normu dostal do rady města, kde by mohla bojovat proti obchvatu, který by zničil její motel. Romerovi se to vůbec nelíbí a dá Normě jasně najevo, že nejsou přátelé.

Norma jde poklidit do Jakeova pokoje, ten se jí vyptává na plno věcí a také na Keitha a Shelbyho, poté Norma raději odejde. Poté je Norma pozvaná do školy ohledně chování Normana, je mu doporučeno, aby začal chodit na terapii. Norma řekne, že s ním někam zajde.

Norma přijíždí večer k motelu a vidí, jak Jake někam odjíždí, rozhodne se ho sledovat. Jake jede do přístavu, poté si všimne, že ho Norma sleduje a jde za ní. Poté se jí zeptá kde to má, Norma vůbec neví o čem mluví a pak jí řekne, že Keith byl ten úplně dole a on je ten úplně nahoře, jestli to chápe, Norma běží pryč.

Gill zavolá Dylanovi, ať společně s Remem zajedou vyzvednout trimmery – lidi, kteří zpracovávají trávu. Večer zajdou do baru, kde se porvou, Remo nemůže snést, že mu šéfuje Dylan. Ráno vyzvednou trimmery a Remo Dylana upozorní, že s jedním z nich byl loni problém, ať ho tu nechaj, ale Dylan bere všechny. Cestou v autě začne trimer remcat, že má hlad a je čas na pauzu. Dylan řekne Removi, ať zastaví a trimmera vyhodí z auta, poté jedou dál.

Když Dylan přiveze trimmery, zeptá se Normy, jestli by je mohl ubytovat v motelu Norma je nadšená a zeptá se Dylana, jestli by s ní šel do města a ten souhlasí a Norma se běží domů převléknout, ve svém pokoji najde tělo mrtvého Shelbyho.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Už mi aj ten Romer pripada že nieje tak čisty ako som si myslel. Ten koniec zo bude zaujimave s tým chlapkom z 9 a možno aj s tými hippisakmi čo tam prišli ktorý sa tam asi maly stretnut

7.6.2017 | 1:07:53
Tatko-Šmolko

Ten koniec …

11.2.2015 | 18:08:25

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás