Bates Motel (Batesův motel) S01E09: Underwater

S01E09: Underwater

S01E09: Underwater

Norma si vymezuje postavení mezi trimery, Romero informuje Normu o Jakeovi.

cz sk
13.5.2013
2 480 000
44 minut

Popis deváté epizody:

Shelbyho tělo je vynášeno z motelu a Norma vše popisuje Romerovi, také říká, že si myslí, že za všechno může Jake Abernathy. Romero si vezme informace o Jakeovi a odejde. Normě přichází kytice se vzkazem: Brzy se uvidíme, okamžitě volá Romerovi, ale ten tam opět není. Do motelu přijíždí Romero a říká Normě, že Jake Abernathy neexistuje a že s tím nemůže nic víc dělat.

Norma dá trimerům jasně najevo, že nesmí na jejich pozemku kouřit trávu a hned poté se rozhodne, že se z motelu odstěhují.

Norman má sen, ve kterém topí Bradley. Později hledá ve snáři, co to znamená a Dylan se zajímá, koho topil. Norman se přiznává, že Bradley.

Bradley ve městě narazí na Dylana a zeptá se ho, jestli by jí dostal do otcovy kanceláře. Dylan ani nevěděl, že pan Martin měl nějakou kancelář a tak se zeptá Gilla, který mu kancelář předá a řekne mu, ať se zbaví věcí pana Martina. Dylan se sejde s Bradley a vezme ji do pracovny, předtím je však objeví Remo a málem je oba zastřelí.

Norma jde za realitním makléřem a zeptá se ho, proč jí neřekl, že se bude stavit obchvat a vyhrožuje mu soudem. Makléř souhlasí, že peníze do zítra sežene.

Slečna Watsonová přijde za Normanem a pochválí ho za jeho povídku a ráda by ji nechala publikovat. Nejprve by si to s ním však chtěla projít a poopravit, domluví se s ním na zítra. Slečna Watsonová řekne Normanovi, že by se měl zeptat své matky, jestli to mohou publikovat. Další den však Norman přijde říct slečně Watsonové, že nechce, aby byla povídka publikována.

Norma jde znovu za realitním makléřem, ten jí tentokrát řekne, že jí nic nedá a pokud to bude chtít prodat, prodá se to tak za polovinu. Když chce Norma odjet v autě za ní sedí Jake Abernathy a říká jí, že mu Shleby dlužil 150 tisíc za poslední holky a ona mu je zítra v půlnoci přinese do přístavu.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Som zvedavý ako to všetko skonči ale zatiaľ som prekvapený 1 sériou nečakal som od tohto serialu niečo taketo

10.6.2017 | 3:21:34
oleg121

Tak se nám to hezky rýsuje k finále…

14.5.2013 | 21:03:02

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás