Bates Motel (Batesův motel) S01E10: Midnight

S01E10: Midnight

S01E10: Midnight

Norman má před sebou maturitní ples, Romero si dělá ve městě pořádek.

cz sk
20.5.2013
2 697 000
44 minut

Popis desáté epizody:

Norma hned ráno běží za Romerem do kanceláře, kde mu vše řekne. Romero jen řekne, že se o to postará. Sledujeme Romera, jak přijíždí k sobě domů a v garáži vytáhne batoh se 150 tisíci. Romero se staví u sestry Keitha Summerse a ptá se jí na Abernathyho. Ta mu řekne, že za ní byl a vyhrožoval jí zabitím, ale nejspíš ji uvěřil, že peníze nemá.

Emma kouká na plakát na dnešní ples, když za ní přijde Norman a zeptá se jí, jestli by s ním šla. Emma souhlasí.

Doma se Norma zeptá Dylana, jestli by jí sehnal zbraň. Dylan nesouhlasí, ale později si vše rozmyslí a zbraň jí přinese, také s ní Normu učí střílet.

Norman si vyslechne, jak slečně Watsonová mluví se svým přítelem, jak už ho nikdy nechce vidět a ať už jí dá pokoj. Poté si všimne Normana a prosí ho, aby tohle nikde neříkal, že to bude jejich tajemství.

Emma se pochlubí Normě s tím, že večer půjde s Normanem na ples a Norma je z toho nadšená.

Když si Norman dělá úkoly, zazvoní u nich Bradley a chce mluvit s Dylanem, ten má pro ni věci jejího táty, Normana to velmi rozruší. Když večer Norman čeká na, až pro něj přijede Emma, Norma se mu svěří, že její otec byl násilník a její bratr ji znásilňoval.

Norman s Emmou dorazí na ples, ale moc si ho neužívají, Norman celý večer kouká po Bradley, což Emmu naštve a odejde a Normana tam nechá. Později za Normanem přijde Richard a řekne mu, ať s ním jde ven, kde Normana praští.
Ten se vydá pěšky domů, cestou ho však zastaví slečně Watsonová a zaveze ho k sobě domů, kde mu ošetří ránu. Poté se jde převléknout s tím, že ho zaveze domů. Normanovi se však zjeví Norma a řekne mu, že moc dobře ví, co dělat.

Norma se před půlnocí vydá do přístavu. Vidí, že přijel Alex Romero a tak se schová. Přijíždí i Abernathy. Romero mu říká, že pokud chce dělat tenhle byznys v jeho městě, že se s ním ode dneška dělit na půl. Když se Abernathy skloní pro peníze, tak ho Romero zastřelí a peníze hodí do vody.

Následně vidíme Normana, jak běží v dešti domů, poté vidíme, že slečna Watson je mrtvá.

KONEC PRVNÍ SÉRIE

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Po 1. serii som celkom prekvapený nevedel som čo od tohto seriálu očakávať ale nakoniec z toho vzniklo celkom slušná séria plna prekvapený aj zvratov ktoré stale niesu vysvetlene a dost pofidérních

10.6.2017 | 4:12:52
Tatko-Šmolko

Chcel som to po pozretí toho finálneho objatia vypnúť, že to blbo skončilo, no ešte že som tak neurobil. Posledná scéna stála za to !! :) Vynikajúce zakončenie.

23.1.2016 | 11:41:52
RichardSpitzer

Myslím, že dost věcí nebylo vysvětleno – otec Bradley, proč vlastně zemřel, co ten upálený, visící na lampě apod. Tvůrci v prvním dílu hodně naznačili, ale pak bylo několik epizod, kde se v podstatě nedělo nic a které by se daly shrnout „histerické výlevy Normy, Normanovy problémy ve škole, Norman kouká na Bradley, Emma kouká na Normana“. Ke konci jakoby si tvůrci vzpomněli a dosadili tam toho zabijáka.

Asi jsem čekal víc vražd z rukou Normy a Normana (jak naznačil první díl) a více incestní linky :-).

Atmosféra seriálu je ale pořád dobrá.

31.5.2013 | 16:45:02
1Bobesh1

Tak to má být.. happy end :)

admin
24.5.2013 | 22:33:11
sedlo03

Mírné zklamání z úplného závěru.

22.5.2013 | 19:43:49

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás