Bates Motel (Batesův motel) S02E02: Shadow of a Doubt

S02E02: Shadow of a Doubt

S02E02: Shadow of a Doubt

Norma se snaží rozptýlit Normanovu posednost slečnou Wotsonovou a chce, aby se zapojil do divadelní hry. Bradley se obrací na Normana a žádá ho o pomoc, když se ocitá v zoufalé situaci. Romero se dostává pod tlak, aby zatknul vraha. Nový hráč znervózňuje Rema a Dylana.

cz sk
10.3.2014
2 215 000
43 minut

Norman vzbudí Bradley u nich ve sklepě a chce po ní vědět, co se stalo. Nakonec Normanovi prozradí, co provedla.

Norma je u své gynekoložky a zeptá se jí, jestli ví něco o výpadcích. Gynekoložka ji doporučí, ať se obrátí na odborníka. Poté jde Norma do knihovny a půjčí si několik knih.

Dylan je zvědaví, co se stalo s Gilem. Projíždí okolo domu, když je zahlédne šerif Romero a oznámí jim, že Gil by zabit. Hned se jich začne vyptávat, jestli vědí, kdo to udělal.

Romero zajede na hřbitov, kde mimochodem je i Nick, ptá se ho, co ví o smrti Gila. Nick říká, že oni s tím nemají nic společného.

Norma přijde domů a říká Normanovi, že by mohli hrát v muzikálu. zazvoní telefon, je to matka Bradley a chce mluvit s Normanem. V tom přijde do pokoje Dylan a poslouchá, jak Norman říká, že neví, kde by Bradley mohla být. Norman pak běží do pokoje a Dylan si s ním jde popovídat.

Norman jde do obchodu, kde nakupuje věci pro Bradley. U pokladny se potká s Cody.

Remo a Dylan poznávají svého nového nadřízeného. Je to Zane, kterého Dylan moc nemusí. První věc, co chce Zane udělat je pomstít Gila.

Šerif Romero přijde na to, kdo by mohl zabít slečnu Watsonovou a navštíví jejího bývalého milence Kylea, ten se pokusí utéci, ale Romero jej chytí a vyslechne.

Norma hledá Normana a nemůže ho najít, jde ho hledat do sklepa, kde se schovává Bradley, aby ji Norman dostal nahoru, začne se s ní bavit o muzikálu. Norma jde ke klavíru a začne hrát.

Norman jde za Bredley a řekne jí, že večer ji odveze na autobus, kterým se dostane do Bostonu, aby mohla začít nový život.

Remo a Dylan se baví o Zaneovi, Remo říká, že je to bratr velkého šéfa a že vozil místní zboží do vegas, nechal se však zatknout za rychlou jízdu. Přijíždí Zane a má s sebou chlápka od konkurence, kterého zastřelí a řekne hochům, ať ho vyhodí před Nickovým domem..

Norma uklízí u Normana v pokoji a najde perly slečny Watsonové.

Norma a Norman jdou na konkurz, trvá to však příliš dlouho a Norman musí odejít. Norma za ním vyběhne a začne křičet. také se ho zeptá na tu noc, kdy byla slečna Watsonová zabita a řekne mu o těch perlách. Norman se pak vrací na konkurz, nejprve však volá Dylanovi, aby se postaral o Bradley.

Dylan přichází za Bradley a odváží jí na autobus. Také jí řekne, ať napíše na dopis na rozloučenou, který s jejími věcmi položí u skal, aby to vypadalo jako sebevražda.

Když Norma a Norman přijíždí domů, přiběhne Emma a řekne jim, že někdo byl zatknut za vraždu slečny Watsonové. Norma má radost.

U automechanika se objeví chlápek a vyptává se na to, kde by mohl najít Bates Motel, že hledá svou sestru – Normu Batesovou.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Som zvedavý ako to bude teraz z Normanom ked odišla Bradley a či bude niečo z Emmou. Zatial koniec epizody vždy prekvapil niečom novým tak som zvedavý aky bude teraz tento „rodinný“ pribeh

13.6.2017 | 1:47:04
vojtamkv

Ať žije Glee (Norma a muzikál) . OMG (Oh my God) Příšernej díl. :-(

13.3.2014 | 22:09:36
1Bobesh1

Konečně je Bradley pryč a můžeme se pohnout…

admin
13.3.2014 | 21:27:53
SerFirox

Opět nuda. První série mnohem lepší.

13.3.2014 | 19:32:05

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás