Bates Motel (Batesův motel) S02E03: Caleb

S02E03: Caleb

S02E03: Caleb

Dylan se snaží překlenout propast mezi Normou a jejím bratrem Calebem, který se objeví v motelu. Norma se setká se spojencem v boji proti objezdu. Emmino připomenutí přítele vede k nové známosti. Norman se dostává pod vliv městské dívky.

cz sk
17.3.2014
1 846 000
43 minut

U snídaně k Normanovi přijde Emma a ukazuje mu dnešní noviny, kde se píše, že Bradley je mrtvá. Emma je z toho velmi rozhozená. Norman to však bere velmi dobře.

Norma jde zjistit, jestli byla přijata do muzikálu. Přitom se pozná s Christine, která je velmi naštvaná, že Normu nepřijali. Poté ji pozve na něco k pití. Normě se to moc nelíbí, ale nakonec jde.

Před motelem se zjeví chlápek a hledá Normu, Dylan se ho snaží odbít, ale nakonec se dozví, že je to její bratr. Vezme ho tedy do domu, kde na ní počkají. Když Norma přijde domů, vyhodí ho z domů a řekne Dylanovi, ať ho nikdy nepouští dovnitř.

Norma je naštvaná a uklízí, přijde domů Norman a zjišťuje, co se stalo. Nejprve se vymlouvá na divadlo, ale pak mu řekne, že Caleb je ve městě.

Remo a Dylan přicházejí ke konopnému poli, kde najdou mrtvou stráž, kterou musí pohřbít. Zane chce pokračovat v oplácení.

Norman jde do divadla, aby řekl, že zpívat nebude, ale potká tak Cody, která ho přemluví, aby se přidal ke kulisákům.

Ve městě Dylan narazí na Caleba, chvíli se baví a nakonec ho Dylan pozve večer na něco k pití.

Norman se ptá Normy, jestli může dělat kulisáka, Norma nejprve nesouhlasí, ale nechá se přesvědčit. Poté ji volá Christine a zve Normu na její párty.

Dylan zjišťuje proč Norma nesnáší Caleba, ta se však o tom nechce bavit a odpálkuje ho pryč.

Na párty se Norma seznámí s několika zajímavými lidmi a především s bratrem Christine Georgem. Při odchodu narazí na Nicka, který jí řekne, že by jí rád podpořil v boji proti obchvatu.

Norman jde na párty, kterou uspořádala Emma na upomínku Bradley. Párty však nejde podle plánu, všichni chctějí pít a Emma je naštvaná. Norman tam narazí na Cody, se kterou stráví zbytek dne. Emma se opije a narazí na týpka, který jí upekl koláček, baví se s ním a chce s ním udělat něco bláznivého.

Dylan jde na pití s Calebem. Caleb mu vypráví o svém životě a také důvodu, proč přišel za Normou. Chce si s ním otevřít hotel v Kostarice, jen potřebuje peníze. Dylan mu dá všechny své peníze a zjistí od něj, co je mezi ním a Normou. Caleb tvrdí, že jí zneužíval jejich otec a Norma viní Caleba, že ji nebránil.

Cody si na párty užívá s jiným chlapcem, který pak začne osahávat Normana, což Normana naštve a rozhodne se jít domů. Cody jde s ním a Norman ji doprovodí domů. Cody říká, že má doma jen tátu a že si nechala otevřené okno, aby se mohla dostat domů.

Když přijde Norma domů, Dylan jí poví, že ví, co se stalo mezi ní a Calebem a začne se s ní hádat. Norma mu řekne, že ji znásilňoval, ale Dylan ji nevěří. Norman přijde domů a napadne Dylana. Norma začne křičet, ať ho nechá, že za to nemůže. Poté Norma vykřikne, že Caleb je Dylanův otec.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Caleb mi nepride žeby bol zaporna postava ale nejako mu na 100% neverím som zvedavý či hovori pravdu ale po tom konci to bude dost zaujimave

18.6.2017 | 2:21:27
Tatko-Šmolko

Za ten záver dávam 100%

24.1.2016 | 17:34:12
SerFirox

Zatím nejlepší díl z druhé série (y)

23.3.2014 | 12:16:43
vojtamkv

Furt slabý a nudný. Vůbec se nebudu zlobit, když už 3 řada nebude. A to jsem se na BM 2 tak těšil. :-(

20.3.2014 | 11:54:49
Dark-ex

Né že by se vyloženě nic nedělo, ale pořád to nemá nějakej jasně určenej směr o čem má tahle řada být. Takže od příště už snad jo…

19.3.2014 | 21:09:56
sedlo03

I knew it

19.3.2014 | 17:44:28
1Bobesh1

Tak jo epizoda opět o ničem. Jen když člověk viděl Caleba a Dylana spolu říkal jsi… Ti dva jsou si tak podobní a nakonec nám to Norma i potvrdila :D

admin
19.3.2014 | 14:00:54

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás