Bates Motel (Batesův motel) S03E10: Unconscious

S03E10: Unconscious

S03E10: Unconscious

Normanovy problémy dostávají Normu do úzkých. Emma velmi nečekaně reaguje na dobrou zprávu.

cz sk
11.5.2015
736 000
43 minut

Foto: A&EHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Asi najslabší koniec zatial je škoda ked to bolo celkom o ničom až na ten koniec ktory nebol 100% už to vyzeralo že sa pribeh konečne posunie do predu a Normna da Normena na psychiatriu ale nakoniec sa z koncim pohrali a bude to zaujimavy začiatok do novej serie. Len je škoda že skončil aj Bob zo začiatku vyzeral že nebude ako ostatný ale po par dieloch ho nebolo vidno a na konci skončil. Tato serial sa skoro točila len okolo Norma a Normy a jeho problemoch ktore sa nakoniec nevyriešili dúfam že v 4 serii sa viac zameraju na Dylane a ostatných

9.7.2017 | 2:21:16
Kubc6a

Na finále pomalý rozjezd, ale konec se dal zvládnout. Bohužel to na stovku nestačí. Kdybych měl hodnotit celou třetí sérii, tak se to místy dalo, ale když narvete úžasných pět – deset minut do půlhodinové epizody, tak to postrádá význam. Snad se to zlepší.

webmaster
13.4.2017 | 17:39:58
dadinka

To bylo husté :o

9.4.2016 | 20:28:37
sedlo03

Chudák Bradley :(

17.7.2015 | 21:02:03
ElektronickyOtisk

Bude asi třeba úplně se smířit s tím, že Bates Motel prostě nebude jen o Normanovi a jeho duševních vyšinutích. Má zkrátka i jiné postavy a věnuje se i jim. Mě tedy ani úplně nevadila Dylanova linka, nebo finále s Bobem Parisem, co mě trošku zklamalo bylo to, že když už Normanovi výborně hráblo a začal vraždit, že ta scéna nebyla delší. Ta scéna byla vinikající, ale dala se napsat mnohem líp. Mohla klidně trvat dvacet minut, Norman s ní mohl coby „Matka“ mluvit delší dobu, mohlo dojít k nějakému hororovému honění po lese, mohla s ním delší dobu mluvit a apelovat na jeho lepší „já“. Celkově tedy převládá spíše spokojenost, protože se v tuhle sérii se solidní dějovou linkou Norman vícekrát porůznu „projevil“ a doufám, že si toho užijeme v dalších epizodách více a lépe.

18.5.2015 | 9:26:16

Stav překladu

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás