S05E06: Marion

S05E06: Marion

V motelu se ubytuje speciální host. Dylan se musí vypořádat se zdrcující novinou. Manželství Madeleine a Sama se dostane do bodu, kdy se budou muset rozhodnout co dál.

cz sk
27.3.2017
1 299 000
44 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Čakal som od tohto čo mu Norma povedala viac a nie že sa hned po jeho vražde opat bude lutovat čo urobil už som čakal že sa z neho stane uplny psychopat

27.7.2017 | 4:31:24
Kubc6a

Scény ve sprše potěšily, hlavně ten konec byl stejný, ale jinak vymyšlený. :)

webmaster
16.4.2017 | 23:30:41
eli.hot

Tu hvězdičku dávám dolů za povyk kolem Rihanny, zbytečně protahované scény kolem jejího vzhledu. Celkově se mi její ztvárnění postavy nelíbí, no můj problém. A ten kluk v žádným seriálu nepřežije, nedávno jsem čuměla, jak ho rozkuchali ve Walking Dead a teď tady. Chudák hezoun,,,

7.4.2017 | 11:04:40
Tatko-Šmolko

Vážne vydarená časť, až mi pri tom tuhla krv v žilách. Každý dialóg, a scény boli geniálne. Dokonca aj Rihanna sa mi tu páčila. A zvrat bol vydarený :) Pre mňa zatiaľ najlepšia časť :)

2.4.2017 | 22:53:33
dohnal04

Super epizoda, konec velice potěšil :). Ale Rihana zklamala. To už tam mohli posadit takovou tu figurínu z obchodu a vyšlo by to stejně :)

HeisenbergWW: Ano, byl to Norman … převlečený za Normu … Nevím kolik Vám je let, ale občas se v životě stává, že „balící chlápek“ záměrně vyhledává jiné chlápky (příp. chlápky převlečené za ženy) za účelem „ejchuchu“.

1.4.2017 | 23:05:33
HeisenbergWW

Pořád mi vrtá jedna věc, když šla „Norma“ do klubu a v autě si s nějakým týpkem užila, tak to byl Norman? Ten balící chlápek neviděl mladého kluka v blonďaté paruce, že to není ženská? Asi jsem něco přehlédl. A palec nahoru za sexy Rihannu, vůbec mi nevadila, jak to hrála a už vůbec ne ve scéně ve sprše. :-D

31.3.2017 | 9:57:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama