Bates Motel (Batesův motel) Anketa: Začne finálová epizoda zázrakem?

Anketa: Začne finálová epizoda zázrakem?

Anketa: Začne finálová epizoda zázrakem?

Devátá epizoda nám přinesla velmi emotivních posledních deset minut. Změní něco začátek desáté epizody? Článek obsahuje spoilery!


13 0
12.5.2016

Tak tohle nejspíš čekal jen málokdo. Věděli jsme, že to přijde, ale nikdo nevěděl kdy a jak se to stane. Řeč je samozřejmě o zabití Normy.

V deváté epizodě se k tomu Norman odhodlal, když si Norma prošla velkým emočním vypětím. Chtěl být se svou matkou navždy, tak se oba pokusil udusit. Je Norma opravdu mrtvá nebo se ještě vrátí do děje?


Je Norma opravdu mrtvá?

56%
44%
68 hlasů

Jen připomeňme, že ve filmu Psycho se tradovalo, že Norman svou matku zabil v posteli s jejím milencem . že by se tvůrci rozhodli změnit tento způsob smrti?
Pokud ano, tak se jim to opravdu povedlo. Jaké jsou vaše tipy a názory?

Foto: A&E

Diskuze /6

RobertRoberts

Bez Normy by to tenhle seriál mohl zabalit. Norman by dějovou linku sám neutáhnul a nikdo další taky ne. Takže tipuji že bude žít :-)

#2 1Bobesh1
12.5.2016 | 22:12:23
1Bobesh1

#1 RobertRoberts: Vsak pata rada bude posledni :)

admin
12.5.2016 | 22:15:59
JakeCameron

Ja myslím že Norma je už určite mŕtva ale to neznamená že sa v seriáli už objavovať nebude ako napríklad Normanova halucinácia či ako jedna z jeho osobností…

#4 nohic
12.5.2016 | 23:50:11
nohic

#3 JakeCameron: Přesně tak… jako v Psychu prostě.

13.5.2016 | 8:16:32
Mike878

I když je to jedna z mých oblíbených postav a bude mi tam chybět, tak doufám, že už jí neoživí. Nejsme tu v GOT nebo AHS, aby nám vraceli postavy a celá ta závěrečná scéna by pak byla zbytečná. Stejně se Vera bude nadále objevovat jako Mother, takže jí neztratíme. I když několikrát už tvůrci řekli, že děj BM nebude následovat k situaci v Psychu, všechny postavy nemusí umřít, tak mě udivuje, že spousta lidí stále tvrdí, že se stanou věci přesně jako ve filmu.

13.5.2016 | 14:42:19
susannacmuk

Osobne si myslím, že Norma sa už ako živá matka nebude objavovať ani v nasledujúcej sérii. Samozrejme, že tvorcovia tohto seriálu sa nemusia držať príbehu od Roberta Blocha. Avšak Norma ako živá matka nemá vôbec žiadny priestor v knihe a už vôbec nie vo filme. Samotný príbeh Psycho je o Normanovi a jeho chorobe, takže ak sa aj bude herečka objavovať, bude to v úlohe Normy ako ďalšia osoba v Normanovej hlave. V každom prípade si tiež myslím, že tvorcovia BM to poňali z veľmi zaujímavého hľadiska…to rozpracovanie jednotlivých vzťahov a hlavne to Normanove vnímanie jeho choroby (alebo skôr nevnímanie?). Len dúfam, že to neskončí nejakým trápnym americkým happy-endom…

17.7.2016 | 21:48:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás