Bates Motel (Batesův motel) Bates Motel zná datum premiéry čtvrté řady

Bates Motel zná datum premiéry čtvrté řady

Bates Motel zná datum premiéry čtvrté řady

Batesovic rodinka letos otevře svůj hotel již čtvrtým rokem a rozhodně se máme na co těšit.


15 0
6.1.2016

Bates Motel svou třetí řadou ukázal velký posun. Pokud nahlédneme na seriál jako celek můžeme vidět velkou gradaci celého psychického stavu Normana Batese. Základem jeho stavu je jeho obrovská fixace na jeho matku.

Tato fixace je také zajímavá tím, že Norman samotný by se na první pohled rád od matky oprostil, ale když už je s nějakou dívkou sám a má možnost se matce vzdálit, tak jeho mozek přepne.


Vývoj celého seriálu je dosti pozvolný. Během první řady jsme viděli, mladého plachého chlapce, který nechápal, co se to v jeho okolí děje. Plachý chlapec se během druhé řady proměnil ve chlapce zvídavého, který by rád navázal nové kontakty a pomalu mu začínalo docházet, co se to tu vlastně děje. V řadě třetí je již Normanovi téměř jasné, že s ním není něco v pořádku, ale pořád si to naplno nepřipouští. A hlavně, během třetí řady se Normanův stav rapidně zhoršuje. Konečně nám tvůrci ukázali to, na co jsme celou dobu čekali.

Zároveň se v seriálu odehrává několik zajímavých dějových linek, které by nás mohly dovést do situace, ve které bychom se měli na konci seriálu nacházet. Řada čtvrtá nás k tomu zcela jistě přiblíží. Propast mezi Normanem a Normou by se měla začít zvětšovat. Ten ji totiž bude podezřívat z událostí, které se odehrály ve finále řady třetí.

Premiéra čtvrté řady byla v USA stanovena na 7. března od 21:00. Po Bates Motel stanice A&E nasadí svou novinku a to seriál Damien.

Foto: A&E

Diskuze /1

czubka

skvělý !!! NEmůžu se dočkat !

23.1.2016 | 16:10:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás