Bates Motel (Batesův motel) Castingové novinky

Castingové novinky

Castingové novinky

Natáčení druhé řady Bates Motel startuje koncem července a castingy jsou v plném proudu. Na scénu přichází otec slečny Watson a touží po pomstě!


2 0
15.8.2013

Druhá řada Bates Motel má již jisté tři nové postavy, se kterými se potkáme:

Setkáme se s Georgem, který se nedávno rozvedl a má mladší sestru Christine, je mu okolo čtyřiceti let a zdá se, že by mohl být pro Normu ten pravý – předpokládá se však, že se nedožije konce druhé řady. Georga si zahraje Michael Vartan, kterého můžete znát například ze seriálů Alias (Michael Vaughn), Hawthorne (Tom Wakefield) a také se objevil v jedné epizodě seriálu Go On.


Další novou postavou bude Christine, která je místní prominentkou a stane se jedinou opravdovou přítelkyní Normy. A také Normu přivede do vyšší společnosti. Christine si zahraje Rebecca Creskoff, kterou můžete znát například ze seriálu Hung (Lenore Bernard), také si krátce zahrála v seriálech Justified (Carol Johnson) a Parenthood (Carly Barow) a hostovala v jedné epizodě How I Met Your Mother.

To nejzajímavější nakonec. Ve městě se objeví Caleb – bratr Normy, ano přesně ten, který ji v mládí znásilňoval. Jak asi tohle setkání dopadne? Bratra si zahraje Kenny Johnson, kterého můžete momentálně sledovat v závěrečné řadě seriálu Dexter (Marshall Cooper) a také hrál v seriálu Sons of Anarchy (Kozik).

V seriálu se také nově objeví Zane Carpenter, který bude pracovat nad Dylanem v drogovém byznysu. Tuto postavu si zahraje Michael Eklund, který si zahrál v seriálu Alcatraz, kde ztvárnil postavu Kita Nelsona.

Pátou novou postavou bude Cody Brennan, kterou si zahraje Paloma Kwiatkowski. Paloma s herectvím teprve začíná a na svém kontě zatím jen několik rolí. V seriálu se objeví vůbec poprvé. Cody Brennan můžeme charakterizovat jako maloměstskou párty girl, která se s Normanem skamarádí a ukáže mu, jak si užívat legrace.

Další postavu si zahraje Kathleen Robertson. Tu můžete znát například ze seriálu Boss, ve kterém si zahrála Kitty – sexy poradkyni pana starosty a v Bates Motel si zahraje Jodi. O Jodi víme, že je to chytrá a sexy obchodnice, která moc dobře ví, co chce a vždycky to dostane.

Ve druhé řadě se objeví i Michael O'Neill, který si zahrál například v seriálech Rectify, Necessary Roughness či Vegas. V Bates Motel si zahraje postavu Nicka, který je velmi chytrý a hlavně nemilosrdný. Nick truchlí nad smrtí své dcery a je rozhodnut pomstít se jejímu vrahovi. Lehce se můžeme dát dohromady, že poslední Nick nejspíš truchlí nad smrtí slečny Watson, kterou zabil Norman.

Obsazení druhé řady se nám velmi rychle rozrůstá, která z postav vás zatím zaujala nejvíce?

Diskuze /1

Frecklie

Fakt už se těšim :) hodně!

16.7.2013 | 19:22:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás