Bates Motel (Batesův motel) Čtvrtá řada neoficiálně potvrzena

Čtvrtá řada neoficiálně potvrzena

Čtvrtá řada neoficiálně potvrzena

Je to už nějaký ten pátek, co se nám Batesovic rodinka uložila ke spánku v jejich skvělém motelu. Od té doby stále čekáme na vyjádření stanice A&E, jak to bude s pokračováním. Producentka Kerry Ehrin má však jasno.


10 0
27.5.2015

Stanice A&E s vyjádřením o pokračování moc nepospíchá. Přitom druhá řada byla oznámena ještě během vysílání té první. Od druhé řady se seriál potýká s nemile velkým poklesem sledovanosti premiér, což vždy rozhodování prodlužuje.

Sledovanost klesala i během řady třetí a to v průměru o 600 tisíc diváků. Ratingově se seriál ustálil na 0,7 %, což je pro A&E pořád slušné číslo. Nesmíme se lekat výsledku finálové epizody, kterou si pustilo pouhopouhých 736 tisíc diváků. Většina lidí totiž dala přednost basketbalu.


Nicméně čísla Live+7 jsou v případě Bates Motel více než dobrá. Seriál si dodatečně pustí tolik lidí, že celkový rating pak stoupne, až na pěkných 1,5 % a na A&E si mohou tleskat. Takže čísla na obnovení by byla.

Na co tedy A&E čekají? Těžko povědět. Podle producentky Kerry Ehrin je však o čtvrté řadě již dávno rozhodnuto.

Jak můžete vidět, tak stanice čtvrtou řadu přislíbila producentům již v březnu. Takže teď jen čekáme na oficiální potvrzení od A&E. Celý seriál je naplánovaný na pět řad, zatím to tedy vypadá, že se producentům tento plán podaří naplnit.

Diskuze /2

Sandra27

Doufám že bude další na 4…

27.5.2015 | 12:30:18
Thomcore

Maximálne 5. sérií. Viac by len seriál poškodilo a možno by sme sa ani nedočkali konca. Ja osobne by som uvítal koniec 4. sériou.

28.5.2015 | 17:15:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás