Bates Motel (Batesův motel) Vztah mezi Normou a Normanem vázne

Vztah mezi Normou a Normanem vázne

Vztah mezi Normou a Normanem vázne

Bates Motel nepřestává překvapovat, dočkáme se v téhle řadě očekávané vraždy? Článek obsahuje spoilery.


8 0
29.3.2016

Normanova psychika vraždou Bradley nejspíš dospěla do závěrečného stádia, což nám potvrdila událost hned v první epizodě čtvrté řady.

Matka Emmy na scéně

Emma se dočkala potřebné operace, během které se v nemocnici objevila i její matka. Pán Decoy z jejího zjevení nebyl moc nadšení a tak ji odpálkoval. Ta sice odešla, ale ze scény nezmizela, ubytovala se totiž v motelu, kde žádala Normu o pomoc.


Norma měla plné ruce práce, aby Normana dostala z blázince, takže ji odpálkovala. Decoyová to nevzdávala a navštívila ještě Normana. Ten jí sice slíbil pomoc, ale pro Decoyovou to neskončilo dobře. Podle Normana, který měl výpadek a byl pod vlivem Normy, je špatnou matkou a paní Decoyovou zabil.

Nedůvěra mezi Normou a Normanem

Tato vražda vrazila mezi Normu a Normana další klín. Norman podezírá Normu z vraždy paní Decoyové, zatímco ona je přesvědčena, že ji zabil on. Tahle šílená nedůvěra oba poštve proti sobě. Naneštěstí Normě hraje do karet fakt, že musí zahájit Normanovu léčbu, na kterou nemá peníze a tak požádá Romera o ruku.

Norma opět šťastná

Romera žádost Normy zaskočí, ale na jejího synáčka má pifku již delší dobu, takže když se dozví, že je Norma v ohrožení, neváhá a zařídí Normanovi přijetí do léčebny a bere si jeho matku.
Norma s Romerem je po dlouhé době opět šťastná, jenomže zatímco ona si užívá s Romerem, Norman si v léčebně pouští pusu na špacír.

Bude se vraždit?

Otázkou samozřejmě zůstává, koho Norman zabije? Jak zareaguje, až se dozví o vztahu mezi Dylanem a Emmou?
Nejočekávanější vraždou v seriálu je samozřejmě zabití samotné Normy. Tu by měl Norman zabít s jejím milencem. Přijde tato vražda ve finále čtvrté řady?

Bates Motel získal již pátou řadu, takže vražda Normy ve finále aktuální řady by mohla být trochu předčasná. Je možné, že Norman bude Normu nějakou dobu věznit ve svém sklepě a ve finále zabije jen Romera. Jak to vidíte vy, je načase, aby se Norman vypořádal se svou matkou?

Foto: A&E

Diskuze /3

Kaculka07

já se obávám, že ještě před Normou zabije Dylana..

29.3.2016 | 15:32:54
Briego

Myslím,že Dylana s Emmou nezabije, jen Romera a potom Normu…poslední epizoda bude podle mě ukončená tak,aby dějově navázala na film Psycho, kdy do motelu přijede žena,která zpronevěřila peníze. Norman ji zabije ve sprše a opět si bude myslet, že ji zabila Norma, která už bude v té době jistě dávno mrtvá

29.3.2016 | 16:57:47
Mike878

Proč jsem si musel všechny čtyři adepty na smrt tak oblíbit. Pokud tuhle sérii sáhne na Emmu s Dylanem, tak ho vlastnoručně zabiji sám a Norma by taky ještě mohla přežít. Takže bohužel musím obětovat Romera. Nejlepší variantou pro mě by bylo, kdyby na všechny došlo až v páté řadě a v této by místo nich zabil Juliana, Caleba, Dr. Edwardse nebo někoho úplně jiného.

29.3.2016 | 21:40:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás