Batman Batman na DVD

Batman na DVD

Batman na DVD

Temný rytíř právě vstupuje do našich kin, přesto už dnes víme, jak bude na DVD vypadat – a to včetně luxusní sběratelské edice. Pokud nemáte ve své sbírce ještě ani jedno DVD, můžete si přečíst o jaké zajímavé bonusy jste u starších dílů přišli.

0 0
5.8.2008

TEMNÝ RYTÍŘ

Do uvedení posledního Batmanova dobrodružství na DVD je ještě daleko, ale už teď známe základní fakta. Do prodeje půjde ještě před Vánoci a to hned ve třech edicích. Základem je standardní dvoudisk s českým dabingem a bonusy. Lepší nadstandard nabídne o stokorunu dražší plechová edice (zatím není na 100% potvrzený). Pro ortodoxní fandy tu je luxusní sběratelská záležitost – dárková edice spolu s batmanovskou motorkou. Majitelé Blu-Ray se mohou těšit na Temného rytíře také, ve stejnou dobu u nás také vyjde tato verze s českou podporu. 


BATMAN ZAČÍNÁ

Originální není jen film Christophera Nolana, ale také samotné jeho vydání. V lesklém, speciálními odrazy hýřícím obalu najdete schovaná dvě dévédčka. Bonusy jsou poskládané ve stylu comicsových (do češtiny přeložených) stránek, pilířem jsou dvě hodiny klasických dokumentů popisující „garážový“ začátek Batmanova restartu až po jeho náročné natáčení. Nechybí klipy o tvorbě nového obleku, výrobě Batmanova auta nebo fyzickém tréninku. Můžete se proklikat i do profilů hlavních kladných i záporných postav. DVDčko u nás vyšlo s českým dabingem.

Spolu s vydáním Temného rytíře se u nás chystá také sběratelské edice obsahující kartičky nebo batmanovskou USB flashku.

Koupit na Filmcity

BATMAN BOX

Původní kvadrilogie vyšla hned nadvakrát. Zatímco první vydání má dosti chudou výbavu, pro druhý box už se podařilo dát dohromady moc pěkné bonusy. V zahraničí občas narazíte na oba dva druhy jako kompletní stylový box, u nás se díly prodávají buď samostatně nebo v pseudoboxsetu i s Batman začíná. Pozor – pokud nechcete bonusoprosté edice, musí být na obalu pouze netopýří symbol.

BATMAN

Z bonusů si určitě nenechte ujít komentář Tima Burtona, na druhém disku vás potom čeká ultimativní výprava za netopýřím dobrodružstvím. V česky otitulkovaných dokumentech se nejdříve podíváme za historií Batmana na stránkách comicsu, seznámíme se s jeho přechodem na filmové plátno a v šesti kapitolách poznáme jednotlivé stránky vzniku. Podobně jako všechny ostatní DVD skrývají bonusy profily hlavních hrdinů i záporáků, dále také tři videoklipy, trailer a storyboardy.

Koupit na Filmcity

BATMAN SE VRACÍ

I tady se Tim Burton v komentářích pěkně rozpovídá, výbava na druhém disku je tam už o něco hůře. Nejvýznamnější je rozsáhlý hlavní film o filmu, dobový klip o natáčení klidně můžete vynechat. Naopak vzhledem k výrazné vizuální složce si nesmíte nechat ujít malé pomníky výtvarným profesím, tvorba masek nebo umělých tučňáků skrývá mnoho zajímavého. Zbytek už je podobný jako na ostatních DVD, tedy trailer, hudební video a profily hlavních postav.

Koupit na Filmcity

BATMAN NAVŽDY

Hlavní je komentář režiséra Joela Schumachera, druhý disk se opět nese v klasickém rytmu známém z ostatních dílů. Nejzajímavější je opět zcela nový dokument, více než sympatická je také solidní dávka vystřižených scén. Profily, trailer a videoklip (Seal) přeskočíme, protože pozornost si spíše zaslouží detailnější klipy o prácí jednotlivých týmu štábu.

Koupit na Filmcity

BATMAN A ROBIN

Nejslabší díl a také nejslabší výbava. Opět tu máme komentář pana režiséra (včetně omluvné sebereflexe!), jeden nový dlouhý dokument, skromnější už je ostatní výbava jako jsou detailní klipy o práci štábu, tři videoklipy, trailer či představení všech hlavních hrdinů.

Koupit na Filmcity

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

DC Extended Universe

Pro aktuální informace o Batmanovi a Justice League navštivte náš web DC Extended Universe 

The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal (2012)


Premiéra: 20.7. USA/26.7. ČR 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: Jonathan Nolan, Christ. Nolan
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Liam Neeson, Christopher Judge

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama