Battlestar Galactica
94/100 - 228×

Battlestar Galactica

Lidstvo žije ve hvězdném systému známém jako 12 kolonií. Celá civilizace je ale prakticky zničena Cylony, umělými bytostmi původně vytvořenými právě lidmi, která se ale za léta, co je žádný člověk nespatřil, samostatně vyvinula. Nyní pro přeživší představují silného nepřítele a do karet Cylonům hraje i fakt, že někteří jsou od lidí na pohled na nerozeznání. Co teď? Poslední nadějí může být nalezení dnes už spíše bájné 13. kolonie – Země. Úspěšný seriál vznikl na motivy 24-epizodního stejnojmenného seriálu z roku 1978 a po jeho ukončení se fanoušci dočkali i zatím dvou samostatných seriálových prequelů.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi

S02E02: Valley of Darkness

S02E02: Valley of Darkness

Cylonský virus narušuje napájení Galacticy, zatímco cylonští stotníci míří k důležitým systémům.

cz sk
22.7.2005
43 minut

Nějak musí být zastaveny.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Lee tentokrát v boji proti Cylonům na Galactice. Roslinová se snaží nezemřít. Adama neustále bojuje o život. Hezké scény z Caprica City. Tigh se snaží udržet všechny ty průsery pohromadě. A dramíko na Kobolu pokračuje. Lee je skvělý a tentokrát si jeho postavu užívám. 91%

7.4.2017 | 9:58:05

Filtr seriálů
Reklama