Battlestar Galactica
94/100 - 228×

Battlestar Galactica

Lidstvo žije ve hvězdném systému známém jako 12 kolonií. Celá civilizace je ale prakticky zničena Cylony, umělými bytostmi původně vytvořenými právě lidmi, která se ale za léta, co je žádný člověk nespatřil, samostatně vyvinula. Nyní pro přeživší představují silného nepřítele a do karet Cylonům hraje i fakt, že někteří jsou od lidí na pohled na nerozeznání. Co teď? Poslední nadějí může být nalezení dnes už spíše bájné 13. kolonie – Země. Úspěšný seriál vznikl na motivy 24-epizodního stejnojmenného seriálu z roku 1978 a po jeho ukončení se fanoušci dočkali i zatím dvou samostatných seriálových prequelů.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi

S02E03: Fragged

S02E03: Fragged

Tigh má problémy se zodpovědností za vůdce, prezident Roslin ztrácí kontrolu bez chamally.

cz sk
29.7.2005
43 minut

Tým Kobol objeví cylonskou baterii.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Zase skvělý díl. Roslinová nám pomalu blázní a camala nikde. Tigh se snaží převzít pozici vůdce, ale to by musel pustit láhev a Elen k vodě. Na Kobolu to vrcholí k závěru, skvělá akce a Baltar tentokrát super. Tigh nakonec s Roslinové dělá proroka, i když nechce a ve vzteku vyhazuje Kvorum. Skvěle dramaticky zpracováno a ano fandím Roslinové!! 92%

7.4.2017 | 10:04:33

Filtr seriálů
Reklama