Battlestar Galactica
94/100 - 228×

Battlestar Galactica

Lidstvo žije ve hvězdném systému známém jako 12 kolonií. Celá civilizace je ale prakticky zničena Cylony, umělými bytostmi původně vytvořenými právě lidmi, která se ale za léta, co je žádný člověk nespatřil, samostatně vyvinula. Nyní pro přeživší představují silného nepřítele a do karet Cylonům hraje i fakt, že někteří jsou od lidí na pohled na nerozeznání. Co teď? Poslední nadějí může být nalezení dnes už spíše bájné 13. kolonie – Země. Úspěšný seriál vznikl na motivy 24-epizodního stejnojmenného seriálu z roku 1978 a po jeho ukončení se fanoušci dočkali i zatím dvou samostatných seriálových prequelů.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi

S02E05: The Farm

S02E05: The Farm

Starbuck se ocitla zraněná v nemocnici na Caprice, kde je podezřelá ohledně svého lékaře.

cz sk
12.8.2005
43 minut

Prezidentka Roslinová žádá flotilu, aby ji následovala za Kobolem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Cylon farma nic moc, chápu sice proč, ale stejně to mohlo mít lepší děj. Konečně se nám probral i Adáma a snaží se věci dát dopořádku, ale Roslinová ví jak na to a využije proroctví k tomu, aby 1/3 flotily následovala v cestě na Kobol. Adáma končí a kašle na ty co oddělili – Edward je skvělý herec. Užila jsem si jeho herectví a jsem ráda, že se probral – Růženka jedna. 93% Roslinová a Adáma jsou epičtí bojovníci, ať si každý říká co chce. Logika versus náboženství (víra)ani jedno v tomto seriálu nemá navrch. Skvělá práce scénáristů.

7.4.2017 | 10:24:00

Filtr seriálů
Reklama