Battlestar Galactica
94/100 - 228×

Battlestar Galactica

Lidstvo žije ve hvězdném systému známém jako 12 kolonií. Celá civilizace je ale prakticky zničena Cylony, umělými bytostmi původně vytvořenými právě lidmi, která se ale za léta, co je žádný člověk nespatřil, samostatně vyvinula. Nyní pro přeživší představují silného nepřítele a do karet Cylonům hraje i fakt, že někteří jsou od lidí na pohled na nerozeznání. Co teď? Poslední nadějí může být nalezení dnes už spíše bájné 13. kolonie – Země. Úspěšný seriál vznikl na motivy 24-epizodního stejnojmenného seriálu z roku 1978 a po jeho ukončení se fanoušci dočkali i zatím dvou samostatných seriálových prequelů.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi

S02E06: Home (Part 1)

S02E06: Home (Part 1)

Starbuck, Helo a Boomer přinášejí zpět Apollovu šipku, ale Boomer se nezdá být vítán.

cz sk
19.8.2005
43 minut

Velitel Adama chce zachovat rozdělení flotily a jmenovat novou CAG.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Home I. a II. jsou moje nej epizody BSG. Hledání a hrobky a následné cesty domů perfektní. Zarek je pořád stejný parchant a pro moc všechno. Sharon pomáhá jak může. Kara má šíp a všichni jsou z Capricy zpět. Adáma a Duala mají rodinné sezení, já tu holku mám čím dál tím radši. Adáma chce opět sjednotit flotilu a vrátit se s ex prezidentkou klidně i v pytlích na mrtvoly. Krásný proslov. Za mě lahůdka 98%

7.4.2017 | 10:30:14

Filtr seriálů
Reklama