Battlestar Galactica
94/100 - 227×

Battlestar Galactica

Lidstvo žije ve hvězdném systému známém jako 12 kolonií. Celá civilizace je ale prakticky zničena Cylony, umělými bytostmi původně vytvořenými právě lidmi, která se ale za léta, co je žádný člověk nespatřil, samostatně vyvinula. Nyní pro přeživší představují silného nepřítele a do karet Cylonům hraje i fakt, že někteří jsou od lidí na pohled na nerozeznání. Co teď? Poslední nadějí může být nalezení dnes už spíše bájné 13. kolonie – Země. Úspěšný seriál vznikl na motivy 24-epizodního stejnojmenného seriálu z roku 1978 a po jeho ukončení se fanoušci dočkali i zatím dvou samostatných seriálových prequelů.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi

S04E19: Daybreak (Part 1)

S04E19: Daybreak (Part 1)

Kolonie se nachází na okraji černé díry s jediným vstupním bodem do velmi velkého pole sutin.

cz sk
13.3.2009
43 minut

S vědomím, že Galactica dosáhla konce linie, admirál Adama žádá dobrovolníky, aby zahájili nálet na cylonskou základnu, protože si uvědomil, že to může být poslední skok lodi. V záblescích před invazí Cylon jsou představeny klíčové okamžiky v životě několika členů posádky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama