Batwoman
63/100 - 72×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Kate Kane prodlévá v ulicích Gotham City pod maskou Batwoman, v níž tkví niterná touha po spravedlnosti a zápal do práce zapojit srdce. Po letech tréninku těla i mysli chystá osvobodit bezvládné ulice od krutovlády zločinu. Ale ještě jí neudělujte titul hrdinky. Když hrozí, že temnota zaplaví její město, Kate Kane se musí odhodlat překonat své démony, aby se mohla stát symbolem naděje celého Gothamu.

cz sk
6.10.2019
1 860 000
42 minut

Základní info:

Režie: Marcos Siega
Scénář: Caroline Dries
Hrají: Ruby Rose (Kate Kane), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alice), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Greyston Holt (Tyler), Brendon Zub (Dodgson), Dakota Daulby (Šklíba), Michelle Morgan (Gabi), Gracyn Sjomueo (malá Kate), Ava Sleeth (malá Beth), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Ish Morris (agent Vasquez), Chris Shields (major Akins), Gray Horse Rider, …

Upoutávka k první epizodě první série série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Brutalne dobry zaciatok! Herecku nepoznam, ale vyhladam si jej filmy…a co sa tyka serialu…scenaristi perfektne rozohrali vsetky postavy a hlavne ta zaverecna scena, wtf??? Chcem vidiet, co sa deje dalej! :D :D :D

6.12.2019 | 18:35:59
CZEMarkus

Tak jsem si pustil pilot, ktery byl pod tak velkou palbou krtiky. A vysel z toho silene nudnej prumer a jedne super postele, ktera vas zachrani pred padem z velke vysky jinak.neni co moc rict.

4.12.2019 | 10:52:36
JanCh23

Za mě opravdu další super seriál

4.11.2019 | 5:36:47
Jiri007

Dobry začatek snad tam nebudou moct tahat politiku, postavy vypadaji moc zajimavě ovšem nejvíc se mi zamlouva Alenka, tušil jsem že to bude sestra než to napadlo Kate, a ta společnost Vrany kdo ví jak se to vyklube s nima, a jsem zvěda jak to Kate pujde a jak se se vším vyrovna.

2.11.2019 | 12:37:21
Malkivian

Ježiš, to je tak strašně špatný :D

23.10.2019 | 13:55:38
LIPLIK

Až moc politické korektnosti.

21.10.2019 | 19:19:59
dbar

Ženy zvládají vše a muži jsou k ničemu… Matka a sestra hlavní hrdinky jsou asiatky a bývalá přítelkyně je černoška, nyní provdaná za bělocha, typická CW… Kamera moc tmavá a střih špatný. Absence logiky: 1) Policistka se pere se zloduchem a ostatní zloduši mají přichystanou plachtu, protože přesně vědí, že policistka přepadne přes zabrání a kam dopadne. 2) Kate jede do sirotčince, policie vyráží hned za ní. Na místo ale dorazí mnohem později… A pravá identita Alice mi došla o chvíli dříve než Kate.

20.10.2019 | 22:49:33
Brett

Napíšu hodnocení z mého pohledu. Postavy v seriálu mě spíše zaujaly. Hlavní hrdinka se mi „líbí“. Čiší z ní úžasné sebevědomí. Záporačka Alenka vypadá dobře. Napětí a emoce jdou cítit. Věřím, že celkové hodnocení prvního dílu malinko zase pozvednu, a nový seriál od DC sklidí v budoucnu úspěch. Rozjezd bývá těžký, ale Batwoman ho dle mého názoru zvládla na výbornou. Tečka. :-D

20.10.2019 | 13:52:14
Monoceros

Ten konec … drsný, nenapadlo mě to :D

18.10.2019 | 17:41:05
Posspi

Nečekal jsem nic, co by mě vystřelilo z trenek a srolovalo ponožky z okna, každopádně jde o poměrně temný, průměrný příběh jedné hrdinky, která to v životě neměla úplně jednoduché.. ostatně jako každý budoucí superhrdina.

Dialogy ušly, herecké výkony jakž takž. Záporačka vypadá zajímavě, leč na konci jsem před tím „odhalením“ identitu odhalil tipem ještě dřív sám, což by se stávat nemělo a už vůbec by to nemělo být tak uspěchané.. za tohle srážím hodnocení pilotního dílu na 60%.

17.10.2019 | 17:21:07

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama