Batwoman S01E08: A Mad Tea-Party

S01E08: A Mad Tea-Party

S01E08: A Mad Tea-Party

Kate je opět donucena Alence přišlápnout podpatek, neboť Alenka s Myšákem si vypracovali další ďábelský plán. Mary pozve Kate na velkou slavnost a Jacob učiní rozhodnutí, které Kate uvede do rozpaků.

cz sk
2.12.2019
42 minut

Základní info:

Režie: Holly Dale
Scénář: Nancy Kiu
Hrají: Ruby Rose (Kate Kane), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Brianne Howey (Reagan), Sam Littlefield (Myšák), Greyston Holt (Tyler), Sebastian Roché (dr. Campbell), Allison Riley (Dana Dewitt), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Cameron McDonald (komisař Forbes), Tom Cavanagh (Harrison Nash Welles), …

Upoutávka k osmé epizodě první série série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lynth

Pomalými krůčky se to zlepšuje, ale pořád to není ono co bych od toho očekával. Souboje začínají mít grády a konečně pochopili že Alice je bad guy a nezmění se.

9.12.2019 | 14:30:38
Monoceros

Paráda. Graduje to čím dál tím víc. Je mi líto Mary. Těším se jak to bude pokračovat dál.

8.12.2019 | 16:47:08
RedRose

fakt nevím co je na tom výborného… ta linka kolem Alenky se táhne jak smrad, dostat ji můžou kdykoliv (společný pokec v každém díle), ale vlastně nechtějí, tak ji nechají tropit hlouposti… za těch 8 dílů se to vlastně vůbec nikam neposunulo a až tady se konečně děj pohnul tou smrtí… taky ve městě se děje spousta zločinů, ale nic se vlastně neřeší, ale v tomto případě se policie objevuje hned a Jacob je ihned zatčen… do teď to bylo trestuhodné mrhání potenciálem kolem slov Gotham a Batwoman… doufám, že se to po krizi dramaticky zlepší…

8.12.2019 | 2:11:48
Dragon94

Výborné.

6.12.2019 | 17:30:50
Lex Luthor

Poslední díl před krizí a nejspíš i v tomhle roce. Zajímavé vyvrcholení.

2.12.2019 | 17:47:26

Krize na nekonečnu Zemí

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod, a pokud se na něj chystáte, připravili jsme manuál, který vám pomůže se v největší události roku zorientovat.

České titulky

Epizoda S01E09: Crisis on Infinite Earth: Hour Two

cz100%
DOKONČENO

Seriál Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO.

ohodnoťte seriál

Reklama

Novinky z Gothamu

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Kde je Batman? Nejzajímavější teorie o aktuálním místě pobytu Temného rytíře

Batwoman brání město Gotham v době nepřítomnosti svého bratrance. Proč ale Batman opravdu odešel, jsme se dosud v seriálu nedozvěděli, Pojďme se podívat na nejzajímavější teorie o jeho zmizení.

Reklama

Trailer k první řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny