Batwoman S02E05: Gore on Canvas

S02E05: Gore on Canvas

S02E05: Gore on Canvas

Jacob Kane a agentka Mooreová osloví Batwoman, aby jim pomohla s jedním uměleckým dílem, které by jim ukázalo cestu ke Kate. Mary a Luke proto apelují na Ryan, aby nabídku ke spolupráci přijala, jenže na úkor toho morálka týmu upadá. Alenka nadále plní úkol, který jí dala Safiyah.

cz sk
22.2.2021
507 000
43 minut

Základní info:

Režie: Norma Bailey
Scénář: Daniel Thomsen
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Bevin Bru (Angelique Martin), Nathan Owens (Ocean), Lincoln Clauss (Evan Blake/Wolf Spider), Rachel Maddow (Vesper Fairchild), Donny Lucas (Garrett Hall), Doug Chapman, Matthew Mandzij, Patrick Roccas, Scott Pocha, Alex Stines, Mark Krysko, …

Upoutávka k páté epizodě druhé série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Perfektna cast, svizna a vyvolala kopec otazok, ale zaroven posunula dej dalej :) Velmi sa mi to paci a dosahuje to kvalit prvej sezony Batwoman.

5.3.2021 | 9:36:12
DC Expert

Ona už brzo umře podle toho zranění jak jí to rozežírá a Kate se vrátí.

2.3.2021 | 8:04:48
Jiri007

PRo mě trochu slabší díl, musim řict že spoluprace Batwoman s Vranami byla skvěla a Vrany udělali svoji praci nevim proč jim to Ryan vyčita když se jen Jacob snaži najit svoji dceru, jinak Wolf Spider byl perfektni a Alenka taky jak chtěla zabit oceana ale misto toho chce odpovědi a zajimalo by mě co ma Ocean společneho zmizeni s Kate.

28.2.2021 | 10:18:47
Lex Luthor

Narážky na Jokera to jako vážně a ještě mu říkat jeho jménem ach jo oni už neví co by tam dali a s Julií a Sofií se můžeme asi rozloučit kdoví jestli Julii ještě vůbec uvidíme ach jo jediné plus na této epizodě byl asi Wolf Spider

22.2.2021 | 19:04:36

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Kate Kane se vrací do hry v podání nové herečky

Kate Kane se vrací do hry v podání nové herečky

Odchod herečky Ruby Rose zamíchal kartami a postava původní netopýří strážkyně musela být předčasně uložena k ledu. S nástupem Javicy Leslie, která převzala otěže po své předchůdkyni, se možnost Kateina návratu vzdalovala. To nakonec vyvrátila osmá epizoda.

Reklama

Trailer k druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny